SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tycie - dziwna sprawa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam taki problem że chciałem schudnąć więc zacząłem chodzić na silownie. Ważyłem wtedy 85 kg, ćwiczę już jakoś miesiąc i w pewnym momencie stwierdziłem że chyba brzuch mi zmalał i że pójdę się zważyć. Wchodzę na wage a tu niespodzianka - 90 kg... Czego to może być przyczyna ? nie zauważyłem żebym przytył ani nikt ze znajomych, o co może chodzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Przybrales masy miesniowej, to jest calkowicie normalnie. Osoby, ktore maja problem z nadwaga czesta po pewnym okresie spedzonym na silowni nie widza upragnionej utraty kilogramow, a nawet widza, ze waga idzie w gore. W takim wypadku sprawdzaj postepy uzywajac centymetru (miarki krawieckiej), spr obwody poszczegolnych miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
no i brzuch prawde Ci powie prawie zawsze

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WL Raw

Następny temat

Diagnoza- czy to coś poważnego?

WHEY premium