SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tycie - Kilka pytań

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,
A więc postanowiłem zrobić swój pierwszy krok co do diety, chciałbym przytyć.
I mam do Was kilka pytań, może głupich, ale jednak.

http://potreningu.pl/profile/ozzzj#/date/2016-05-11
Wprowadziłem tutaj to co zjadłem dzisiaj, zauważyłem że spożywam dość dużo chleba.
Czy wspomaga on w tyciu? tzn, czy tuczy? czy może raczej w Swojej drodze do przytycia powinienem go unikać i skupić się na innych wartościach odżywczych.

Jak ma się woda do tycia?
Aktualnie również jestem na kreatynie i powinienem pić dość dużo wody, czy według Was około 1,5l to dużo jak na Mój wiek oraz wagę?
(16l 55kg wzrost 174) Staram się dość dużo pić lecz po prostu nie mogę, a nie chciałbym pić na siłę.

Kiedyś jadłem makaron...
Czy opłaca się do tego wrócić? średnio spożywał bym 1 paczkę dziennie, pol na wieczór & rano, ale człowiek od suplementów u mnie w galerii odradzał bo zawiera on gluten, polecał natomiast ziemniaki oraz kaszę. (Za nią nie przepadam )
Czy lepszy jest makaron, czy może ziemniaki na masę?

Oraz co wy osobiście polecacie mi w dalszej drodze do przytycia,
Myślałem nad wykupieniem tutaj opcji diety, ale to dopiero na wakacje.
Czy dzięki dobrej diecie zatwierdzonej przez Was (ten temat, nie opcja diety na sfd) uda mi się przytyć do końca Wakacji z 55kg do 70?

Pozdrawiam,
Liczę na pomoc, jeżeli zły dział czy coś to przepraszam ale jestem nowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zly dzial, juz napisalem w innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybki omlet low carb

Następny temat

Rosyjskie syrniki

WHEY premium