SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
Witam
Proszę o pomoc i doradzenie w sprawie cyklu i odbloku.

Planuje pierwszy cykl, chciałbym żeby był krótki i lekko posmyrał. Posiadam Andro T-bol Platinium Labs 300 tabletetek, stężenie 10mg/tab.
Celem cyklu jest wrócenie do formy pod względem siły, wytrzymałości i sylwetki.
Chciałbym się też wzmocnić bo coraz częściej brak energii do działania.

Moja sytuacja wygląda następująco:
Codziennie ciężka praca fizyczna po 10 h, 2 zmiany 6-15, 10-20
trening z masą ciała 3 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu muai thai
bieganie raz w tygodniu, rozciąganie kiedy jest czas.
Taki jest plan a w życiu wychodzi różne czasami udaje się zrobić wszystko czasami polowe planu treningowego.

Dieta : nazwał bym to zdrowy tryb żywienia z liczeniem kcal.
Stosowałem dużo różnych diet i obecnie jem intuicyjnie.
Robiłem nie raz masę/redukcję z efektów byłem zadowolony więc uznaje że dieta jest Ok

Odżywki, suplementy diety : kurkumina, ashwagandha, lecytyna, B-complex, cynk, magnez, kreatyna

Mój staż treningowy:
od dzieciaka do 15 roku życia, trening piłki nożnej w różnych klubach.
od 15 roku życia do 21 roku życia siłownia + rekreacyjne bieganie
od 21 do 24 treningi rekreacyjne krótko okresowo siłownia, trening w domu.
w tym okresie moje wyniki sportowe były coraz gorsze pod każdym względem z różnych powodów.
od 24 do 26 bardziej się przykładam i staram regularnie trenować. Trening z masą ciała, mauai thai od około 7 miesięcy.

1. WIEK: 26
2. WAGA: 74
3. WZROST:172
4. WYMIARY:
36 - biceps:
112 - klatka:
58 - udo:
86 - biodra, talia 82
5. Dieta : ujemny bilans kacl
6. CEL CYKLU: rekompozycja sylwetki
7. POZIOM BF%: poniżej 20 %
8. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): gruszka, obecnie mam najwięcej tłuszczu w okolicach bioder, drobna budowa ciała, grubo chudy
9 STAN ZDROWIA: Dobry
10. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Bujna fryzura
11. WYNIKI SIŁOWE: z czasów trenowania na siłowni waga 74 kg
115 -klata
175 -martwy ciąg
120 w serii 4 p. -przysiad


Odnośnie cyklu : czas trwania 6 tygodni
dawki : pierwsze dwa tygodnie po 20 mg, później do końca cyklu 30 mg dziennie, max 40 jakby było słabo czuć efekty.
Odblok : clomid - ile ? nolvadex - lepiej mieć czy nie ?
Osłonki : jakie ?
Badania : kiedy robić jakie badania ? żeby wiedzieć że na cyklu jest wszystko w porządku (np.po miesiącu zrobić badania prolaktyny)

Póki co wykonałem sobie taki taki zestaw badań
ALT 18,4 U/l norma 0 - 41
AST 22,1 U/l norma 0-40
GGTP 10,2 norma 10- 71
Estradiol 62,33 pg/ml norma 25,8-60,7
Prolaktyna 15,29ng/ml norma 4,02-15,2
Testosteron całkowity 669,72 norma 240,24-870
Testosteron wolny czekam na wyniki

po cyklu chcę się dokładnie zbadać i dodać jeszcze kilka badać

Jak to widzicie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
po pierwsze bez diety nie osiagniesz nic, na oko to mozna inne rzeczy w zyciu robic a nie trzymac diete pod cel;) po drugie w 6 tyg na turce to Ty za wiele nie ugrasz, dla mnie kompletny bezsens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
Nie mam zaplanowanych posiłków, wolę improwizować i coś kleić w ciągu dnia byle by zgadzały się kcal
co do makro 2 g białka, około 1,5 g tłuszczu do 2 i ww reszta, lepiej się czuję na wyższych tłuszczach.
To jaką długość cyklu polecasz ??


Zmieniony przez - rafi_05 w dniu 2021-04-19 14:45:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
testosteron wez, tura solo to conajmniej slaby pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jak na libido ci nie zależy to poleć z 12-15 tgf na tej turze solo ,tylko libido padnie na 95%
Masz jakieś badania?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-04-19 14:50:34

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
Na libido zależy, myślałem o testosteronie tylko co z pompą. Bieganie czy sporty walki raczej odpadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
bedziesz kontrolowal odpowiedni poziom estrogenu to nie bedzie Cie bolesnie pompowac, po za tym po rozgrzewce w muai thai juz bedziesz wypompowany na trening wlasciwy ktory przebiegnie normalnie


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-04-19 15:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
przeciez w sportach walki test to norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 67
Oki, dziękuję za odpowiedzi
Przemyślę to, myślałem o teściu dokładnie o enanie trochę później ale może nie ma co odkładać.
ostatnie pytanie jak sobie radzicie np na wakacjach, wyjazd za granicę powiedzmy na 7 dni.
biję co 5 dni i mogę wbić bez problemu np w 7 dniu czy lepiej przed wyjazdem większą dawkę ??


Zmieniony przez - rafi_05 w dniu 2021-04-19 18:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
bijesz ciut wiecej przed wyjazdem, zapominasz o tesciu i cieszysz sie urlopem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jak wyjazd na tydzień czy dwa żaden problem lotka w dniu wyjazdu podwójna i przetrwasz na luzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w cyklu

Następny temat

Pierwszy cykl, testosteron solo

WHEY premium