SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol + trenbolon czy cos jeszcze dorzucic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9659
aleksy1111 jest w ankiecie około 20%
termogeneza tez pojdzie w gore na trenie ze mnie sie lało w nocy a ana treningu to juz wogole a bardzo male dawki jechalem bo sie troche balem piekielnego soku TRENU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
Wiec chlopaki powiedzcie mi taka rzecz. jak chcialbym zrobic wycinke na maksa to co powinienem dokupic? bo turanabol juz mam, tren bedzie w tym tyg, propka tez bym wzial tak mysle ze po 125 mg eod trzeba by bylo poleciec a jak nie to chociaz min tych 100mg eod. T3 nigdy nie bralem i to by mi ktos musial wyoslic jak to stosowac. Moglby mi ktos zrobic rozpiske takiego cyklu jak by to mialo wygladac profesionalnie? Myslalem jeszcze zeby dorzucic clenbuterol do tego ale bralbym go dopiero na odbloku, chyba ze przy takim cyklu to byloby nie wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
A wiec Panowie tak, planuje taki cykl:
1-6 turanabol 50mg ed
1-8 tren 75 mg eod
8-13 masteron 100 mg eod
1-14 enan lub susta 250 mg e4d


do tego hcg 1 w tyg po 1250 ui a na koniec cyklu z ostatnim strzalem tescia HCG tez po 1250 ui eod potem po skonczeniu hcg po 3 dniach clomid.

T3 nie wiem czy dorzucac czy nie, prosze o wypowiedzi co o tym myslicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc u ułożeniu cyklu .

Następny temat

HGH badania krwi

WHEY premium