SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol + trenbolon czy cos jeszcze dorzucic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94700 Napisanych postów 364668 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669752
kup w aptece sól fizjologiczną i w niej rozrób,potem dzielisz to na 10 części i do lodówki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W sumie bez problemu. Rozrabiasz wszystko w jednej dużej ampie. Nabierasz w pompke.
Na insulinówce 1ml to 40unitów, przynajmniej u mnie. I teraz, delikatnie z dużej pompeczki nabierasz w 10 insulinówek po 4junity i chowasz wszystko do lodówy

U mnie się sprawdziło. Zawsze miałem gotowego shota :)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2207
zostanie mi pusta amp. po boldzie moge w niej to rozrobic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A nie masz w hcg dwóch ampułek? W jednej proch w drugiej rozpuszczalnik. Ja wstrzyknalem rozpuszczalnik do tej z prochem i pieknie sie wymieszało.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2207
jest ale to 1 ml tam wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No co ma nie wejść :P Na luzie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 19321 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158864
vneq
zostanie mi pusta amp. po boldzie moge w niej to rozrobic ?


mozesz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
jestem ciekaw jaki bf masz, wydaje mi sie ze lepiej zrobic redukcje moze byc prop+tren+t3 z delikatnym minusem kcal.W lustrze bylby bardzo dobry efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
diete trzymam w miare mozliwosci tzn staram sie liczyk bialko, wegle i tluszcze jak cos robie do jedzenia ale nie jest to tez dokladne co do grama. W pasie mierzylem sie dzis i mam 93 ale jest lipa :( Jakos nawet jak trzymam diete to nie moge schudnac. Mam taka budowe ze w ciagu tygodnia potrafie zrobic nawet 2 kg masy bez anabolikow ale z redukcja mam lipe. Probowalem nawet brac clenbuterol i biegalem do tego, jezdzilem po gorach na rowerze ale nie moge zejsc z obwodem pasa w dol :/ nie wiem czemu wlasnie tak mam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
redukcja bylaby najlepsza w moim wypadku ale nie potrafie chodzic glodny, a nie jem zbyt duzo. myslalem zeby pojsc do dietetyka, moze on by cos poradzil na ten problem, bo juz nie mam pomyslu co i jak. (sorki za posty jeden za drugim ale nie da sie edytowac)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc u ułożeniu cyklu .

Następny temat

HGH badania krwi

WHEY premium