SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tura solo - kilka pytań przed cyklem, badania.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25
5 kg masy mięśniowej to się robi w ciągu kilkumiesięcznego cyklu w dobrych porywach
Ponad rok temu waliłem fete, koks, piguły i piłem alko do tego - bawiłem się. Ważyłem z 60kg mało co mnie wiatr nie porwał. Od grudnia tamtego roku nie dotykam narkotyków ani wódki, w AŚ przez no, 5mc jakoś ćwiczyłem codziennie, tylko soboty i niedziele wolne sobie robiłem. I praktycznie cały czas były robione jedynie pompeczki z podwyższeniem - diamenty, wąskie, szerokie etc. I waga przez rok podskoczyła 11kg a przez te 5mc pompek poszło 3cm w bicepsie i zostało do tej pory. I nie jestem zalany. (z tym, że kiedyś ćwiczyłem zanim poleciałem w tańce więc może jakas pamieć mieśniowa czy coś istnieje :D) Ja nigdy nie mogłem złapać brzucha czy zalać się tłuszczem, możecie wierzyć lub nie. A jedzenia tam w takich warunkach wcale dobrego nie ma, białka itp Więc skoro tam dałem radę w tak krótkim czasie, jedząc śmieci bezwartościowe jednak jakiś efekt uzyskać to tym bardziej w warunkach wolnościowych, z dietą i na normalnej siłowni będzie dobrze szło.
Więc z tym, że aby złapać 5kg mięśnia potrzeba nie wiadomo ilu miesięcy treningów konkretnych i super diety itp to się nie zgodzę. Bo na swoim przykładzie przekonałem się, że wcale tak nie jest. Każdy, kto mnie teraz widzi a pamięta jak wyglądałem wcześniej mówi, że widać dużą zmianę. No a tak jak napisałem wcześniej, nie jestem zalany. Więc da się.


Mnie interesuje tylko czy jeśli Tura nie jest odpowiednia na pierwszy cykl to dlaczego tak jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pól roku ON. Ile clomidu ? + Badania

Następny temat

Witam proszę o poradę w odbloku

WHEY premium