SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tura+cypio+deka - RELACJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348
Poki co nie będę brał nic , kupie jedynie lecytyne. A po oralach postaram się kupić i zapodac heparegen , chyba że coś się przedłuży albo zmieni ;) dzisiaj wpadł trening klatki i trica, pompa zaczyna się wkrecac ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348
Jakie badania proponujecie zrobić jak będę w PL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348
Lece do PL w poniedziałek, po tygodniu zrobię standardowe badania, zobaczymy jak to wszystko wygląda. Poki co czuje się świetnie , apetyt , treningi wszystko ogień. Dawkowanie bez zmian. Miskę jedynie trochę zmieniłem, do każdego posilku prócz ostatniego dodalem więcej węgli, o 20g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348
Jeśli nabrałem cypio do strzykawki, a jutro dopiero idzie strzał, to moge to przechowywac w tem.pokojowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
shadow1925
Jeśli nabrałem cypio do strzykawki, a jutro dopiero idzie strzał, to moge to przechowywac w tem.pokojowej?
Oczywiscie nie ma zadnego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348
Dostałem dostawę nowej tury,tzn tej samej firmy ale nie dopatrzyłem i są po terminie 2miesiace. I tabletki zamiast białe jak z poprzedniej serii to są lekko żółkawe, jakby pognite. Co o tym myślicie? Można szamac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-03-20 17:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348
Wole nie ryzykować chyba i jade je wymienić. Jednak to trochę odstrasza że data przeminela i tabletki mają jakiś podejrzany kolor..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 348
Chyba będzie problem lekki z wymianą hmmm.. Ma ktoś jakieś uzasadnienie dlaczego tabletki mają inny kolor.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypełniacz inny i tyle, a data w ug to są wymyślone cyferki Józka w piwnicy. Ale jak masz obawy i masz okazję wymienić to tak zrób
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan czy cypek

Następny temat

zakonczenie cyklu. odblok i hcg

WHEY premium