SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trutka na gryzonie myszy szczury itp

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31519

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
sorki ale przesadzacie troche przeciez to tylko myszy rozumial bym jakby jeszcze kot czy pies ale myszy?? a nie przejmujesz sie losem zwierzat ktore codziennie masz na talezu?? czy jestes wegetarianinem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Czy ty nie rozumiesz???? Niektorzy sa przywiazani do kota, niektorzy do psa a niektorzy do myszki!!! A pozatym ten post ma pokazac ze to jest niesprawiedliwe ze myszki zginely w meczarniach!!!!! One dlugo sie meczyly zanim smierc nadeszla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Boofi, doskonale Cię rozumiem...
a co za różnica - mysz czy pies... przecież jedno i drugie tak samo czuje,tak samo go boli... też jest przecież żywym stworzeniem...
Boofi, jesteś dobrym człowiekiem... ktoś kiedyś powiedział,że "człowieka poznaje się po tym,jak traktuje zwierzęta"...
Myślę,że bardzo dobrze zrobiłeś,bardzo bardzo żałuję,że myszki zostały uśpione...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Saida- myslisz tak jak ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Boofi - pozdro widać ze jesteś dobrym człowiekiem, współczuje ci ze musiałeś patszeć na śmierc tych myszek ... Co do gościu którzy sie śmieją to są jacyś chyba niedorozwinięci. Zawsze nie było mi obojętne cierpienie zwierząt.

PS: Co do Katolicyzmu - niekazdy jest wierzący a kocha zwierzęta i jest dobrym człowiekiem ;)

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Nareszcie odezwaly sie osoby z sercem, a juz myslalam ze takich tu niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram Boofiego w 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 513
Szczerze mówiąc boje się takich zwierzątek sama nie wiem czemu - ale kiedy schodzę do piwnicy i myszka przelatuje to trzęse się ze strachu.
W moim domu od zawsze stosowane były pułapki najczęściej z czymś smacznym dla myszki... Nie wiem w czym one przeszkadzały - ale nie raz widziałam taką uwięzioną w pułapce i nie wyglądało to za ciekawie.
Ja mam wyrzuty sumienia kiedy zabijam dużą muchę - a dla niektórych to normalne, że zabija się myszy, świnie, krowy, kury...

A myszki na zdjęciach skojarzyły mi się z porodem mojej psiny, która niestety zdechła i to z mojej winy już wiele lat temu. A do tej pory mam wyrzuty sumienia - nawet się z tego spowiadałam.
W każdym razie przy porodzie - urodził się jeden martwy szczeniaczek.
Ja tam od razu byłam zrozpaczona, że taki śliczny mały jamniczek i już nieżywy... Natomiast moja siostra - wzięła szczeniaka w rękę i bez skrupułów wrzuciła do pieca. Od tamtej pory zrozumiałam, że nasz stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o tym jakimi jesteśmy ludźmi i jak traktujemy innych.
Taka moja siostra która niczego niczym szatan do kotła wrzuca szczeniaka, czy mój dziadek który w ten sam sposób przeprowadza selekcje rasową kotów i psów z tego co przyuważyłam bardzo podobnie traktują ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Ja bym takich ludzi skazł na takie samo cierpienie jakie wyządził zwierzęciu. To jest chore nierozumiem jak mozna krzywdzic bezbronne istoty. Nie jestem wegeterianinem jem mięso ale poto by zyć a nie dla przyjemności - po co zabijać takie małę zwierzątka ??:/ Jak widze tamte fotki az mi sie cięzko na sercu robi i łezka sie kręci :/

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

operacja przegrody nosowej

Następny temat

bol przedramienia

WHEY premium