SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trutka na gryzonie myszy szczury itp

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dopiero teraz to czytałem, bardzo mi przykro. Mój sąsiad jest na tyle popieprzony, że potrafił podać trutkę szczurowi, którego kupiła sobie jego wnuczka! Nie muszę chyba mówić, jak zareagowała. Do tego wykładał trutkę na podwórku, by truć koty sąsiadów, bo straszyły mu kury!
Ludzie potrafią być strasznie ograniczeni i podli, nie rozumiem, jak można tak postępowaźć

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
No bez kitu kawal****a.W sumie to ja wiem jak to jest gdy patrzysz na cierpienie zwierzecia ktore obdarzyles uczuciem.Mam w domu rudego kotka.ktory jakis czas temu cierpial na dolegliwosc zwiazana z cewka moczowa.Tzn. byla ona troche zapchana i mial trudnosc w oddawaniu moczu.Miauczal pare nocy ,wiec postanowilem pojsc z nim do weterynarza i sie okazalo to co okazalo oczywiscie nieodrazu.Dostal jakies rozkurczowe srodki,i jeszcze jakeis plyny mial wstrzykiwane.Pozniej jeszcze usg.Mialo byc cewnikowanie ale obylo sie bez tego.Jakos oczyscila mu sie ta cewka,moze przez te leki.W sumie to sie na tym nieznam.Ale w czym rzecz.Kot przez te ciagle wizyty zlapal takiego stresa ze niechcial wcale jesc ani pic,chyba byl jeszcze oslabiony przez te leki.Lezal caly czas plackiem na podlodze,pozniej do szafy sie schowal i tylko tam lezal.Wiec wzialem kota znowu do weterynarza,i zostawilem go na kroplowke.Bo byl roche odwodniony.Na drugi dzien go zabralem w takim samym stanie,tylko jeszcze cos mu tam wstrzykneli.A wogule to kota sam musialem wyciagac,z klatki i kroplowke sam prawie odczepialem,bo byly wtedy stare rury.A on nielubi starych bab.I resztka sil atakowal je gdy chcialy mu to odczepic.No i powiedzialy ze kot jest juz zdrowy,ze u nich sie normalnie zsikal.To zabralem kota do domu ale caly czas byl oslabiony.Troche jadl ale bardzo niewiele,prawie niepil.To sam mu podawalem kropelkowo w strzykawce wode.Kawaleczki szynki wkladalem mu do pyska,prawie na sile.I tak przytrzymalem go przy zyciu.Pozatym zadzwonilem do tej wterynarki i dala mi jakies srodki gratisowo na pobudzenie apetytu.Powiedziala ze po tym to ma sie do miski doczolgac.Ale jakos niechcial.I tak go poilem ta woda.I stopniowo odzyskiwal sily,Pewnie po czesci dzieki tym srodkom zaczal jesc.Ale wiem ze jakbym go niepoil woda juz by go niebylo.Pamietam ze bardzo mi go bylo zal.Zawsze byl bardzo zywiolowy.A byl w takim stanie ze jak chcialem go postawic to przewracal sie,az mu sie lapki uginaly.Ale na szczscie teraz ma sie dobrze,tylko musi jesc taka karme lecznicza, to wtedy powinno byc w porzadku.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2006-10-07 00:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Bofi
wielki szacun dla ciebie!!
jesteś prawdziwym dobrym człowiekiem człowiekiem

DBAJCIE O ZWIERZĘTA!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
Hmm, smutne to jest, mialam kiedys wspanialage kota Mruczka, byl cudowny, w tamtych czasach lubil sobie wyjsc na podworko, niestety moim sasiadom przeszkadzal fakt, ze kot chodzi po klatce. Byl wykastrowany i czysty, wiec nie obsikiwal klatki, zalatwial sie do kuwety i na podworku. Ktoregos dnia zaginal, znalazlam go w piwnicy, byl otruty, wlasnie najprawdopodobniej trutka na myszy. Sasiadka, ktora dokonala tego czynu przyznala sie otwarcie, ze przygotowala trutke i gdyby kot nie chodzil samopas, to by jej nie zjadl. No coz, bylo to w czasach, gdzie nic bym nie wskorala zglaszajac ten fakt, .....

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
pfff... ludzie z głodu umierają na swiecie a wy się jakimiś myszkami przejmujecie( nawet sie zrymowało) a co do wiary to boga niema niebylo i niebedzie :) jesteśmy sami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Nie baw się w archeologa i patrz na daty. Poza tym Bóg ( z dużej litery ), jest tu wielu chrześcijan, więc nie obrażaj ich. To, że ludzie umierają to fakt, ale czasem takie zwierzątko potrafi kochać bardziej niż człowiek.

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ja *******e przeczytałem to co wcześniej napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Marian jak tak dalej bedziesz myslal ze Boga nie ma to sam zostaniesz ale po smierci. Proponuje odsluchac na youtube rozmowe z kolesiem pod tytulem "23 minuty w piekle". Daje do myslenia i wymusza glebsze zastanowienie sie nad sensem zycia hehe :).

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
aleś się dokopał . Pacz na daty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

operacja przegrody nosowej

Następny temat

bol przedramienia

WHEY premium