SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troche nowych fotek ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2921
DeeJaaVuu : Piekna rozyczka dziekuje :* ...hmm a o jaka prozbe koledze chodzi ?:)

rene2609: No to jak kolega bedzie w Londynie to daj znac ;) a co do mirca to nie raczej nie :) POZDRAWIAM

jagodka : Witaj:) no troszke dziwne by bylo jakby byla w Twoim typie hehe :P :)

Placek : Niech sobie chlopczyk pisze co chce mnie to wcale nie swedzi ani nie wzrusza ;) POZDRAWIAM GORACO

Lulek Czar : BUhaha a co ty masz do mojej tkaniki tluszczowej... niepodoba sie to nie patrz na nia a moze masz jakies kompleksy? (ojjj biedactwo, niestety ja nic na to nieporadze musisz walczyc z tym sam glowa do gory bedzie dobrze a jak juz straciles nadzieje to lepiej odrazu sie powiesic ) ... bo ja ich nie mam ...

Seewy : Ja rowniez pozdrawiam ;)

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:) NA WIDOK SPODNI GOTOWA DO ZBRODNI)

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Grrrr...
Szalona,przejdziesz sie ze mna do muzeum figor woskowych ???
Bo jeszcze nie bylem...........

No i SOG oczywiscie.....


Zmieniony przez - Detektyw w dniu 2004-01-29 20:18:38

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2921
Detektyw: Jasne ze sie przejde tak szczerze to tez tam jeszcze niebylam ;) To kiedy idziemy :) hes

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:) NA WIDOK SPODNI GOTOWA DO ZBRODNI)

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Detektyw, niemyśl że nie doniesiemy to tym twojej żonie



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie podoba mi się, kompleksów nie mam,tylko własne zdanie

"Lulek czarny (Hyoscyamus niger)
zwany szalejem, blekotem - jest zielskiem o odurzającym i nieprzyjemnym zapachu, brudnożółtych kwiatkach. Szalej zawiera niezwykle silną trucizną koncentrującą się w liściach i nasionach. Spożycie jej powoduje bełkotliwą mowę i szaleństwo. Trucizna ta używana była podobno do sporządzania maści czarownic, którą posmarowanie się pod pachami dawało umiejętność latania w powietrzu."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
No No widze ze post sie rozkreca a Szalona robi porzadna kariere na forum i prawidlowo czekam na wizite w Krk

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Lulek czar nie widzialem Twoich wczesniejszych wypowiedzi ale jak je wywalili to musial byc jakis lekki dym ,zgadza sie to jest Forum i kazdy moze wyrazic swoje zdanie nie ma nic w tym zlego,ale jezeli cos Ci sie nie podoba lub cos krytykujesz to rob to z pewnym taktem i nie do konca bezposrednio ,niektorym takie wypowiedzi sie moga nie spodobac a inny moga sie przez nie poczuc dotknieci

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2921
Cahir : Ahhh to tylko muzeum :P ;)

Lulek Czar: Nawet jak je mam to nieoglaszam ich przed calym swiatem... nie po to jest zycie zeby marnowac je na glupoty...tymbardziej ze czasami potrafi ono niezle dac popalic po co jeszcze je pogarszac... Moje podejscie do zycia jest takie a nie inne kocham je i podoba mi sie ono bo potrafie zyc... niejedna laska juz by sobie zyly ciela po tym co mi napisales ale ja mam to wszystko w d.... i ani troche sie tym nieprzejelam

ceo: jaka tam kariere :P hehehehe ... a co do wizyty w Krakowie hmm... no juz teraz zaczynam pakowac walizy bo juz niemoge sie doczekac przylotu do Polski... do kwietnia szybko minie czas (mam nadzieje) JUPIII ))))

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:) NA WIDOK SPODNI GOTOWA DO ZBRODNI)

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdjęcia ok i oczywiście sog ale czekam na więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Widze szalona że pamięć masz dobrą, ale bardzo krótką... . No nic, więc zapomnij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas się pokazać!

Następny temat

OCENCIE TEGO ZIOMALA !!!

WHEY premium