SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troche nowych fotek ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Swarmann i inni-o co wam chodzi? Piszecie post tylko po to,zeby komus naublizac?To forum traci poziom przez takie wlasnie wypowiedzi.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
szalona musze przyznac ze niezła z Ciebie kobitka, masz na prawde Charakterek z klasa i to jest najwazniejsze, w zyciu sobie poradzisz!!!
Bardzo ładne fotki
Pozdrawiam

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2921
swarmman: Buhaha po pierwsze to fajnie ze ja wogole w Hiszpani bylam a po drugie to ja sie nie****ie bo niesprawia mi to zadnej przyjemnosci

ROBERT14: ;)

malymat: No niestety nieprzypominam sobie :) POZDRAWIAM

PITTT: No masz racje tacy ludzie jak oni potrafia tylko ublizac innym... mnie to akurat wcale nierusza ale nie kazdy ma do tego takie podejscie jak ja... POZDRAWIAM CIE GORACO PITTT ... ps.I jak to juz wiele osob powiedzialo to nie jest to samo forum co kiedys bylo...zadluzo dzieci tu sie zalogowalo tylko po to aby poublizac innym a nie wypowiadac sie na tematy forum... moze poprostu niewiedza co to jest skrot SFD

SpiceLady: Czesc slicznotko;) Co do mnie to ciesze sie z tego ze jestem taka a nie inna...podoba mi sie to i niewazne jest dla mnie to ze komus sie to niewidzi- wazne ze mi sie widzi:) POZDRAWIAM.BUZIAKI

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi się bardzo podobasz...koleżanka teżżż ) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2613
Szalona ,ja Ci akurat nie zamierzam ubliżyć, gdy powiem że takie dziewczyny jak Ty po prostu nie są w moim typie Reprezentujesz typ "dyskotekowy" ,a ja wolę raczej typ "biurowy"

Ludzie dzielą się na dwa rodzaje: popychających i popychanych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Szalona, równiez pozdrawiam, nie przejmuj sie i wrzucaj fotki

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2921


Shao Kahn: Ta wypowiedz mi sie bardzo podobala...napisales co sadzisz o moich fotkach w sposob kulturalny co swiadczy bardzo dobrze o Tobie ;) Kazdy ma swoj gust i to jest najwazniejsze... POZDRAWIAM :)

PITTT: A kto tu sie czyms przejmuje,wszystko jest w jak najlepszym porzadeczku:) A co do fotek to niemam nawet czasu zeby posiedziec troche dluzej w necie a co dopiero fotki jakies robic...zaduzo roboty mam teraz i szkola ale moze wygrzebie jakas stara najzwyklejsza fotke(tak jak wszystkie inne zreszta) specjalnie dla Ciebie POZDRAWIAM :)

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi kidys szalona powiedziala ze mam fajne usta i pupe i kto jest lepszy

bardzo fajne foty Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
szalona: a co ty robisz w Londynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas się pokazać!

Następny temat

OCENCIE TEGO ZIOMALA !!!

WHEY premium