SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tritesto, Testosteron 450mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1680
Wcześniej przedyskutowałem to z osobą od której kupiłem specyfik. Ma kilkunastoletni staż na siłowni, raczej wie co i jak brać.

Ale poprostu chciałem się zapytać co wy o tym sądzicie.
(Zawsze mogę odsprzedać materiał)

PS. Jeżeli Policja złapie mnie np. z fiolką 10ml jakiegoś koksu, to czy oni mi to zabiorą?

Będe miał największą sylwetkę... wstrzyknę sobie jeszcze tylko setkę...

http://admin.idns.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
zalezy od humoru policjanta, moga zabrac a nie musza, co do IP ten specyfik to wyje.bka bez zadnej substancji aktywnej. uwazasz ze dil powie ci ty wez se kup to od kogos innego, no zastanow sie bo dajesz swiadectwo swojej glupoty.

Zmieniony przez - asdf0r w dniu 2006-07-08 17:44:39

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
kumpel bil i twierdzi ze prop farmak w dawce 50mg eod lepiej go przetrzepal niz wynalazek z ip, mozna tez wziac do reki obecnie winko z ip gdzie substancji po oddzieleniu jest jakies 10%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1174
powiedzą ci że zabierają do analizy pod kątem zawartości narkotyków
- ja tak miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak powiesz ze na wlasny uzytek i kupiles na targu od ruska to nie zabiora nawet a jak znajdzie sie sluzbista i zabierze to po miesiacu oddadza.
chyba ze sie zesrasz to zabiora i jakis pies sobie oliwke bambino wbije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Temat był już przerabiany, wątpie aby na 1 ml było tam pół grama testosteronu.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1680
Ja już nie wiem co mam robić ;) Czy jest sens w ogóle to brać. Chyba zrobię tak, że zamienię to na enatana/cypionata (10ml). Szkoda mi pieniędzy jeżeli ma to nie działąć(wy***ka?), bo jakby nie patrzeć sporo to kosztowało.

Będe miał największą sylwetkę... wstrzyknę sobie jeszcze tylko setkę...

http://admin.idns.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektorzy ucza sie dopiero na wlasnych bledach i nie dadza sobie przetlumaczyc.


chlopie masz irana masz galenike masz prolo masz omnadren masz sustanon i wszystko z apteki to po co kombinujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21679
500 prolo lub sustanolu napewno kopnie dużo bardziej niż ten ip.pozatym jeśli by naprawde miało takie stężenie to na dupie byś nie usiadł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
przedewszystkim jak 50% flakonu moze byc substancja czynna? sprobujcie sobie nawalic pol szklanki cukru i rozpuscic to dolewajac do konca wody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolongatum małe pytanko ,,,

Następny temat

Rada od profesjonalisty

WHEY premium