SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribusteron 90 - konkrety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 118701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pod inną nazwą lepiej brzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336
Czorcia bardzo fajny post :)

Cenne uwagi!

Szkoda ze nie mam abona bo podrzucilbym Ci pare sogaczow :(

Ale moze ktos inny to zrobi......?

Nara!

You musn't give up!
Always believe in yourself!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
No właśnie - pod inną nazwą nie brzmi śmiesznie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja moge dac czorci soga,
tez znam osobiscie 2 osoby ktore stosowaly TT90 i sa bardzo zadowolone (glownie samopoczucie, potencja, energia)... (co prawda to osoby po 'mocniejszych' suplach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mój przyjaciel ze szkoły (starszy pan w moim wieku) zmienił niedawno partnerkę życiową i coś nie dawał rady. Poleciłem mu Tribusteron. Facet jest bardzo zadowolony!!!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Wiec rozumiem ze nowa partnerka jest zadowolona, tak :)
hihi...... :)
Pozdrowienia dla kolegi :)

Wlasciwie to moja zona tez nie narzeka... hm.... no moze troche... ze za duzo/czesto :)

PrzeGibon i Om dziekuje bardzo za sogi :)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To znaczy, że działa!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Panie Ambroziak ja sie wcale z niej nie śmieje ,osobiście stosowałem to ziółko ,tylko na forum krąży opinia że jest nic nie warte ..Jest to bardzo tania recepta na regeneracje lecz niestety ,nie znam sposobu na zabicie tego nieprzyjemnego zapachu moczu oraz skóry (zwiekszone ilości płynów nie rozwiazują problemu),ale w lutym jak zaczne walić 1 cykl kreatyny to dołącze kozieradke i od razu drugi klozet zamontuje coby rodzicom zycia nie uprzykrzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dj - wiem, bo to jaki kiedyś napisałem o tym "patencie" z kozieradką bodaj w Muscle. Wyczaiłem go w jakiejś starej książce zielarskiej, pod hasłem - "Jak ze starca zrobić młodzińca". Wiele osób mówi mi, że działa. Parę miesięcy temu zadzwonił do mnie nawet jakiś człowiek z Irlandi, który bardzo sobie kurację taką chwalił.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Tylko uwazajcie z kozieradka, dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza to w czasie brania tego ziolka pot ma bardzo specyficzny zapach. Ostatnio do mnie wpadl koles i opowiadal mi, ze tak wali jego pot ze chlopaki na silce niechca z nim cwiczyc i na mecze w autokarze jezdzic, troche sie usmialem a w krotkim wywiadzie wyszlo ze bierze kozieradke (tutaj preparat Fenuplast Hitec) odkupiona od kogos (pewnie tez ktos nie wytrzymal smrodu i dal sobie spokoj)

Dokladnie takie opinie jak Twoja o TT 90 bardzo sie liczy, bo ulotka i reklama to jedno a dzialanie to drugie
1

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VasoPro

Następny temat

TREC Life Energgy

WHEY premium