SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening samych nóg

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie. Mam 19 lat, coś tam ćwiczyłem, był boks ponad rok, jakieś inne SW, które często zmieniałem - próbowałem chyba każdej dyscypliny od jazdy na deskorolce, przez MMA, boks, muay thai, kickboxing, siłownia, bieganie, pływanie, a przez ostatnie pół roku trenowałem w domu kalistenike, więc jako-tako jestem rozruszany. Mało tego pracuję ciężko fizycznie(Budowlanka), no, ale nie o tym, po prostu przedstawiłem wam mój poziom wytrenowania.

Jestem szczupły, bo zaledwie 68kg przy 179, ale coś tam widać, 32 w bicu , 98~ w klacie itd, ale mi to wystarcza.

Od dawna podobały mi się dobrze rozbudowany i wyrzeźbione nogi, zwłaszcza czworogłowy uda i tutaj pytanie jaki trening obrać na same nogi? W ten sposób oszczędzałbym energii, które spalę na inne partię, a w ten sposób zapewne szybciej i lepiej rozbuduje nogi.

Ćwiczyłbym 2-3 razy w tygodniu, ile jest optymalnie? 2 wystarczy?

I wiadomo jakieś przysiady, wykroki, wspięcia na palce, tylko nie wiem jak to ułożyć.

Co sądzicie o tym:

1. Przysiad przedni 4s x 6/8/10/12 + regresja ciężarowa
2. Wykroki ze sztangielkami 3s x 10/10/10
3. Wspięcia na palce ze sztangą/sztangielkami 4s x 25/25/25/25

e
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Czyli ogólnie mówiąc masz słomiany zapał do każdej dyscypliny sportu...co do treningu nóg jeśli pracujesz fizycznie to wystarczy Ci jeden taki trening w tygodniu dobrze wykonany, a co do stwierdzenia że jak olejesz inne partie to bedziesz miec wiecej energii na trenowanie nóg ... z grzeczności przemilczę

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań.

Następny temat

proctitis chronica erosiva maioris gradus

WHEY premium