SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening rzeźba

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Witam mam tu ułożony trening na rzeźbe chciałym prosić o ocene bardziej doświadczonych kolegów z forum

1.
Klatka

Płasko 80-75-65 (5-8)

Skos 22-20-20 (5-8) hantle

rozpietki 6 -6 -6 (20+ do wyczerpania) maszyna

srodek 40-40-40 (20+ do wyczerpania) maszyna - wyciskanie siedząc w dół



2.
Triceps

zza głowy 35-35-35 (5-8) maszyna

sznurki 30-30-30 (20+ do wyczerpania) stojąc ściąganie sznurków do wyprostu spinając triceps

ławeczki 0 -0 -0 (20+ do wyczerpania) opieramy się na jednej ławce rękoma na drugiej kładziemy nogi i opuszczamy się na rękach ;]


Biceps

Modlitewnik 12-12-12 (5-8)

Młotki 5 -5 -5 (20+ do wyczerpania) sztangą tzw "młotki"

hantle 10-10-10 (20+ do wyczerpania) na kolanie


3.
Barki

Sztanga 17-17-17 (5-8) przed głową
17-17-17 (5-8) za głową

w pochyle 15-15-15 (5-8) chantlami do góry

do góry 10-10-10 (20+ do wyczerpania) podnosząc hantle do góry w wyproście nieużywając bicepsa

boki 10-10-10 (20+ do wyczerpania) w wyproście hantle podnosząc na boki


Kaptury


4.
Plecy

Drążek 8 -8 -8 (5-8) do klatki

motyle 35-35-35 (5-8) maszyna

drążek 35-35-35 (20+ do wyczerpania) maszyna do klatki siedzac

z ziemii 30-30-30 (20+ do wyczerpania) podnosząć ciężar z ziemii w wąskich uchwycie

krzeselko 8 -8 -8 (20+ do wyczerpania) podciągając się na krześle - maszyna


-Chciałbym wszystkich przeprosić za moją nikłą znajomość profesjonalnych nazw ćwiczeń i proszę was o porady ;]

-Czy robiąc do każdego dnia treningowego 100 brzuszków da to coś??

-Czy jeśli zacząłem ćwiczyć 4 miesiące temu zbyt ostro to znaczy że szybciej przestane rosnąć?

Proszę o dowolne komentarze do trening wszelka krytyka dozwolona

pozdrawiam



Zmieniony przez - pddcv1 w dniu 2008-08-25 02:35:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Podstawowe dane nie zbedne, plan na rzezbe to nie jest w ogole.

Rzezbe uzyskasz przez zejscie na nizszy poziom bf, czyli glowna role odgrywa tutaj dieta.

Do tego dodaj trening aerobowy/hiit w dni nie treningowe, to jest podstawa.

Sam trening ktory rozpisales jest tandetny, brak nog,co juz eliminuje ten plan z uzytku, jakies maszyny dla dzieci, podstawowe cwiczenia na wolnych ciezarach, to jest podstawa.


Nie musi byc duza ilosc powtorzen, to moze sie okazac tylko niebezpieczne, przy wykonywaniu seri z duza iloscia powtorzen, w ktoryms momencie, przestajesz cwiczyc tylko machasz bez sensu.


Daj wiekszy ciezar,mniej powtorzen, podstawowe cwiczenia,dieta,aeroby/hiit tyle ci jest potrzebne.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Próbowałem już diete przy klasycznym treningu na rzeźbe niestety nic to nie dało, a maszyny na rzeźbe są bardzo dobre ;] dopiero zaczynam robić na maszynach - z tego co widze do tej pory idzie bardzo dobrze tylko niewiem czy czegoś nie zmienic w treningu.

Nóg nie robie bo gram w piłke, lecz mam duża tendencje do tycia dlatego moja rzeźba jest taka jaka jest - czyli słaba.

Przedstawiona rozpiska ułożona jest według tego postu
https://www.sfd.pl/Rzeźba!-t52801.html

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłowni jako uzupełnienie treningu walki bronią wczesnośredniowieczną !

Następny temat

brzuch - budowa

WHEY premium