SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla Informatyka - Bieganie czy Podciąganie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć, to mój 1-szy post, ale miałem tutaj kiedyś konto bo trenowałem 3 lata na siłce + taekwondo

Teraz nie robię nic z tego od ponad roku i z gabarytów 178cm / 72kg awansowałem na 179cm/ 93kg

Pojęcie o treningu mam trenowałem 3-4 razy w tyg FBW + taekwondo do tego bieganie, drążek i czułem się wtedy jak Superman.

Z dietą sobie poradzę na podstawie wcześniejszych notatek, ale mam wielki dylemat co do samego treningu, bo nie wiem co wybrac.

Siłownia / bieganie / jakiś trening aerobowy typu "Insanity"? , a może sam drążek?

Nie starczy mi czasu na wszystko na raz bądź nawet kilka z tych zajęc, pracuję od 7 - 16 a czasami po godzinach.

Co jest najefektywniejsze? Chodzi mi wyłącznie o schudnięcie :) , mam świadomośc że sama dieta już wiele zdziała, ale nie wiem czy efektywniejsze będzie podciąganie się na drążku czy samo bieganie? bo jakoś te dwa zajęcia mnie najbardziej odpowiadają obrobie się w 1 -2 h razem z prysznicem i z głowy.
Ewentualni może bieganie + drążek tylko w inne dni tygodnia?

Żaden basen ani rower nie wchodzi w grę bo mi chodzi wyłącznie o jak najszybsze i najefektywniejsze "obrobienie sie w czasie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Dieta + bieganie pomoże ci schudnąć, ale nie wyrobisz sylwetki, do tego potrzebna jest siłownia
A tylko podciąganie na drążku nie ma sensu, jak już to ułożyć trening i w nim dać podciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
No właśnie mi nie chodzi o kaloryfery i wyrzeźbione bicepsy itp :P
Po prostu zrzucic wage przynajmniej do mniej niż 80kg żebym się mieścił w spodnie z których "wyrosłem" :D
A podciąganie na drążku to podłapałem kiedyś z tych filmików ruskich
Niektórzy z nich podobno tylko się podciągają bez siłki i mają rezultaty podobne do tego gościa poniżej.




Zmieniony przez - grubas31 w dniu 2014-07-27 16:39:35

Zmieniony przez - grubas31 w dniu 2014-07-27 16:40:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje ćwiczenia = wyrobiony brzuch?

Następny temat

Plan treningowy na masę do sprawdzenia

WHEY premium