SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a nasze SSA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
Witam mam odnośnie pytanie cylu epi + m-drol.
trening:
PON: klata + triceps
WTO: biceps + przedramie
ŚRO: Wolne
CZW: Barki
PIĄ: Plecy + kaptury
NIED: Nogi

No i teraz jak będę na cyklu boje się, że mi w nogi pójdzie dużo czy to możliwe ? że jeśli nie będę robił nóg to lepiej pójdzie w góre np jak bym robil
PON: klata + triceps
WTO: biceps + przedramie
ŚRO: Wolne
CZW: Barki
PIĄ: Plecy + kaptury
nied i sobt wolne.

W ogole najlepiej bym robil tak ale nie wiem jak to z regeneracja podczas cyklu:
PON: klata + triceps
WTO: biceps + przedramie
ŚRO: Barki
CZW: Plecy + kaptury
PIĄ: klata + tric
Sobota: plecy + bic
Nied: wolne

Co sądzicie ? pytam serio w dziale trening nie uzyskuje dobrej odp a wy jak robicie na cyklach ? raz w tygodniu klata ? raz tric raz bic itd ? ; ) i co z tymi nogami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
co tu widziwiac do tej pory szło ci dobrze na treningu jak tam to po co zmieniac, dorzucac kg i moze jedno cwiczenie i tyle .
He a te w nogi ze ci pojdzie to dobre , chyba ze bedziesz codziennie cos bił to najwyzej spuchno:P
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w nogi ci duzo pojdzie cwicz wszystko tak jak do tej pory a bedzie ok, w nogi tez musi isc chyba nie chcesz ich miec chudych???tak jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
Cwicz nogi chyba nie chcesz wyglądać jak byś chodził na szczudłach
regeneracje jest wazna wiec trening wystarcza 4-5 dni w tygodniu

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
No dobrze ale raczej nie będzie sytuacji, że w łydce mi na 44 pójdzie a w bicu i klacie i w sile nic x;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
przestań pieprzyc głupoty
zorałeś sie i tyle

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
hahaha co to za filozofia ćwicz wszystko, jak nie robisz martwych i przysiadow to reszta tez nie rosnie.

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
SSA??

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
cwicz nogi cwicz, niedlugo bedziesz mogl chodzic tylko w dresach, albo gaciach po tacie, jak ja pare lat temu:)
a regeneracja na soku jest duzo lepsza wiec mozesz cwiczyc czesciej - np kazda partie raz w tygodniu; jeden dzien ostro, kolejny delikatniej, bardziej w kierunku dobrego spompowania i uczucia "palenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
trenning bym zmienil

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
Tzn jak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propioject

Następny temat

Długi cykl na mase

WHEY premium