SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren ATOMIC

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Witam panowe dostałem swojego atomica trena ale jest jaśniejszy niż ten który miałem poprzednio .Czy atomic na przełomie połowy roku zmieniał olej ??

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kiedyś chyba w jakimś temacie na forum o trenie atomica ktoś pisał, że zmienili na EO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
czyli że EO będzie jaśniejszy ??

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tego to już nie pamiętam, wpisz w wyszukiwarce działu zdjęcia tren atomic to powinno Ci znaleźć ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5256
Mam takie pytanie może i ono zabrzmi głupio, bo nigdy nie mieszałem środków a mianowicie czy można mieszać tren np.z propem w jednej pompce?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Tak mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
trenik pierwsza klasa,przyjaciel juz drugi drugi cykl na nim opiera bo z pierwszego byl tak zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
bralem, sprawdzil sie.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ten co jest teraz jest jasniejszy i taki pewnie juz pozostanie chyba, ze producent zacznie oszczedzac i zmniejszy dodatek EO lub przestanie calkowicie go stosowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARGENTYNA (organon)

Następny temat

Stromba Hubei Huangshi

WHEY premium