SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TrenBolon w kapsułce 30mg - cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Witam!!!

Mam małe wątpliwości co do efektów po trenadrolu.

Mianowicie biore go 2 tygi i nie ma efektów w powiększaniu obwodów jedynie mięsień się bardziej zbił i bardziej wypuklił z relacji cykli na trenadrolu wielu gości pisało że po dwóch tygach 1cm w bicu im skoczył i 3kg wagi a u mnie nic w ramieniu nie poszło ale ogólnie lepiej cała sylwetka się prezętuje ale mi chdzi o zwiększnie czystej masy.
Opisze jak i z czym wcinam trenadrol może jakieś błędy popełniam:

Ćwicze jedną partie w tygodni - pn wt, śr-wolne czw pt, sob nie-wolne.

Dni teningowe:
7.30 - L-Glutamina i jeden Aplodan
8.00 - pierwszy psiłek 5 białek płatki owsiane warz. i owoc. i w trakcie posiłku - 2 essensiale, 1 b6, 1 czosnek i po posiłku -
1 trenadrol
11.00 - drugi posiłek - pierś z kurczaka ryż warz. i ow. i w trakcie - 1 omega3 po posiłku - wit. i min.
12.15 - 10 BCAA
12.50 - 1 Aplodan
13.00 - Trening - ok. 1.5 godz.
14.30 - bezpośrednio po trningu - 60g Carb, 4 L-G
14.30-15.00 - 40g NitroProGen i 5 Egg Amino
16.00-16.30 - trzeci posiłek - pierś, ryż, warz. ow. i w trakcie 2 essensiale, 1 b6, 1 czosnek po posiłku - 1 Trenadrol
18.00 - wywar z żurawiny na nerki
19.00-19.30 - czwarty posiłek - pierś, ryż, waż. ow. i w trakcie - 1 omega3
21.00 - 1 Aplodan
22.00-22.30 - piąty lekki posiłek twaróg/serek wiejski warz. ow. i w trakcie 1 esswnsiale, 1 b6, 1 czosnek i po posiłku - 1 Trenadrol
24.00-1.00 - 40g NigchtProtein, 6-7 Egg Amino, 2 L-G

Pije przy tym 5-6 litrow wody.

Pierwsy tyg jechałem na 2 Trenach a w drugi wszedłem na 3 i tak jeszcze przez 3 tygi do końca razem 5 tyg. Oczywiście odblok i podtrzymanie będzie solidne. To moje pierwsze PH I Saa też nie brałem same suple.

W dni nietreningowe podonie posiłek co 3 godz.
Białko wcinam 2 razy dziennie NitroProGen pomiędzy posiłkami i NigchProtein na noc, amino egg 2 razy diennie pomiędzy posiłkami i przed snem. Pomiędzy są odpowiednie odstępy czasowe.

BARDZO WAŻNA SPRAWA - zakładałem wcześniej tematy i nikt mi nie potrafił napisać czy przy PH czy Saa trening ma być mocniejszy, bardziej intensywniejszy dla lepszych efektó czy w zupełności wystarczy 1.5 godz jaedna partia w tyg na awiększenie czystej masy. Jak mięsień reaguje przy koksach, czy przy większej ilości serii nie spale mięśnia i czy tym samym nie będzie większego katabolizmu niż rozrostu.

Wracając do Trenadrolu czy to normalne że obwody mi nie idą w góre bo jak narazie to fat mi spada i mięsień się robi bardziej wyraźny a w bicu nic nie poszło. Jeszcze 3 tygi będe na tym jechał niewiem czy oujdzie coś wreście czy nie??????????????

Jak coś robie źle to doradźcie i pomóżcie.
Chcę jak najlepiej wykorzystać ten PH do przybrania czystej masy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czekam na wasze opinie i porady!

POZDRO!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Och Ach - po co to?
Zmienie na wolowine i dołorze węgle.

A te 0.5kg mięsa na jeden posilek to przesada!!!

Do 0.5 kg mięsa dokładam jajka odrzywkin białkowe i ryby



A z Monkiem to ty sypiasz!!!


Więc jak zwykle uslyszałem co od niektorych nie od wszystkich dogadywanie i cfaniakowanie a zero konkretnych porad a tyle pytań zadałem - jak zwykle.


Trzymajcie się i pozdrowienia!

Zmieniony przez - MikX w dniu 2008-05-18 19:24:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
OK!!!

Zmieniony przez - MikX w dniu 2008-05-17 16:19:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
spokojnie nie denerwuj sie


po pierwsze nie jesz trenbolonu tylko jakas jego imitacje, skoro cie wysusza i utwardza to znaczy ze tak ten srodek na ciebie dziala wiec nie spodziewaj sie masy po czyms co jej nie daje


a ze komus poszla czysta masa.... pewnie wiecej jadl, tyle w temacie

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-05-17 16:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Dzięki za odpowiedź poczekamy aż ktoś się wypowie kto to brał.

Pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Wysyłam jaszcze raz artykół bo już nic nie moge w nim zmienic to jedyna opcja CZYTAJCIE TO NIŻEJ A NIE TO POIERWSZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Witam!!!

Mam małe wątpliwości co do efektów po trenadrolu.

Mianowicie biore go 2 tygi i nie ma efektów w powiększaniu obwodów jedynie mięsień się bardziej zbił i bardziej wypuklił z relacji cykli na trenadrolu wielu gości pisało że po dwóch tygach 1cm w bicu im skoczył i 3kg wagi a u mnie nic w ramieniu nie poszło ale ogólnie lepiej cała sylwetka się prezętuje ale mi chdzi o zwiększnie czystej masy.
Opisze jak i z czym wcinam trenadrol może jakieś błędy popełniam:

Ćwicze jedną partie w tygodni - pn wt, śr-wolne czw pt, sob nie-wolne.

Dni teningowe:
7.30 - L-Glutamina i jeden Aplodan
8.00 - pierwszy psiłek 5 białek płatki owsiane warz. i owoc. i w trakcie posiłku - 2 essensiale, 1 b6, 1 czosnek i po posiłku -
1 trenadrol
11.00 - drugi posiłek - pierś z kurczaka ryż warz. i ow. i w trakcie - 1 omega3 po posiłku - wit. i min.
12.15 - 10 BCAA
12.50 - 1 Aplodan
13.00 - Trening - ok. 1.5 godz.
14.30 - bezpośrednio po trningu - 60g Carb, 4 L-G
14.30-15.00 - 40g NitroProGen i 5 Egg Amino
16.00-16.30 - trzeci posiłek - pierś, ryż, warz. ow. i w trakcie 2 essensiale, 1 b6, 1 czosnek po posiłku - 1 Trenadrol
18.00 - wywar z żurawiny na nerki
19.00-19.30 - czwarty posiłek - pierś, ryż, waż. ow. i w trakcie - 1 omega3
21.00 - 1 Aplodan
22.00-22.30 - piąty lekki posiłek twaróg/serek wiejski warz. ow. i w trakcie 1 esswnsiale, 1 b6, 1 czosnek i po posiłku - 1 Trenadrol
24.00-1.00 - 40g NigchtProtein, 6-7 Egg Amino, 2 L-G

Pije przy tym 5-6 litrow wody.

Czy jest jakaś różnica w działaniu Trenadrolu że biore go zaraz po posiłku a w trakcie posiłku osłonki b6 i czosnek. Praktycznie można powiedzieć że wszystko razem spotyka się w żołądku i tu pytanie - czy to osłabia działania Trenadrolu że wszystko razem czy bez różnicy jak tak tojak brać? Kierowałem się relacjami z cyki na tym PH z imperium sportu ale wy może wiecie więcej.

Pierwsy tyg jechałem na 2 Trenach a w drugi wszedłem na 3 i tak jeszcze przez 3 tygi do końca razem 5 tyg. Oczywiście odblok i podtrzymanie będzie solidne. To moje pierwsze PH I Saa też nie brałem same suple.

W dni nietreningowe podonie posiłek co 3 godz.
Białko wcinam 2 razy dziennie NitroProGen pomiędzy posiłkami i NigchProtein na noc, amino egg 2 razy diennie pomiędzy posiłkami i przed snem BCAA i L-G podobnie. Pomiędzy są odpowiednie odstępy czasowe.

BARDZO WAŻNA SPRAWA - zakładałem wcześniej tematy i nikt mi nie potrafił napisać czy przy PH czy Saa trening ma być mocniejszy, bardziej intensywniejszy dla lepszych efektó czy w zupełności wystarczy 1.5 godz jaedna partia w tyg na awiększenie czystej masy. Jak mięsień reaguje przy koksach, czy przy większej ilości serii nie spale mięśnia i czy tym samym nie będzie większego katabolizmu niż rozrostu.

Wracając do Trenadrolu czy to normalne że obwody mi nie idą w góre bo jak narazie to fat mi spada i mięsień się robi bardziej wyraźny a w bicu nic nie poszło. Jeszcze 3 tygi będe na tym jechał niewiem czy pujdzie coś wreście czy nie??????????????

Jak coś robie źle to doradźcie i pomóżcie.
Chcę jak najlepiej wykorzystać ten PH do przybrania czystej masy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CHCĘ ABY TRENADROL DZIAŁAŁ JA NAJMOCNIEJ!!!

Czekam na wasze opinie i porady! Bo może coś źle robie bądź czegoś nie robie co powiniennem.

POZDRO!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
NIE CHCĘ TEGO TEMATU PIE***LE!!! nIE UMIĘ GO USUNĄĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
okres masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Do schield - a bo ja jakiś poje***y jestem

Do body line tak Trenadrol od kilosports
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie wybrać PH?

Następny temat

Vinstrol przeciwskazania

WHEY premium