SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren, Metribolon a Desloratydyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
no ja teraz tez ale mialem okres ze w ogole nie chcialo mi sie pic - to nie pilem. I wyszlo jak wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
JA wypijam minimum 3 litry wody, oczywiście do tego jeszcze z supli woda, kawka, herbatka, mleczko z odżywką więc wychodzi MINIMUM 4-5l kupiłem sobie suszoną żurawinę będę wcinał do diety 100g dziennie, zwiekszam spożycie wody o 2litry ale to bedzie woda nie mineralizowana, bo do tej pory pije same wody zdrowotne jak muszyna, muszyńskie zdroje w ktr samego magnezu w litrze masz 260mg. A Co do metribolonu To zobacz sobie Tren-Tabs z Alpha pharma, jest tam Methylowany tren 1mg w tabletce, fajne cacko sie wydaje ale nie wiem czego sie spodziewać bo tren Ace czuje dopiero wyraźnie po ponad tygodniu więc trzeba czekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
prawdziwy metri ladowal tu na forum pewien gosc ktory w trakcie cyklu zniknal i przestal opisywac jak dzialanie i nie bylo to w tabssach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
Próbowałem ssać tą tabletkę jestem pewny że jest tam nie więcej niż 1 mg substancji więc jak zadziała to musi być to zresztą kody powchodziły a tuż po zjedzeniu tabletki czuje lekkie pobudzenie, codziennie większe, Metylowany tren to inaczej metribolon, ja nie przestanę wam odpisywac na pewno :) JAdłem już jak byłem młody i głupi 8 tyg mete z winem oral, brzuch bolał, mieszałem antka z trenem, jakiś czas regeneracji i wszystko zdrowe czuję sie gotowy na taką mieszankę i podchodzę z ostrożnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Cienki też pamiętam że było o metri ale inj.

Po raz kolejny,kody o niczym nie świadczą.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Panowie znowu wątek toksyczności trenu na nerki a ostatnio pełno artykułów o tym że tren nie jest dla nich toksyczny a z moczem wysikujemy jedynie jego metabolidy , to więc jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Ja po kilku miesiącach na trenie mialłem badania w normie, do tego na jednej nerce miałem kiedyś 2 torbielki a po cyklu jedna zniknęła Może zbieg okoliczności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

55 lat enan i deka

Następny temat

Mostek i przejscie na typowa masówke

WHEY premium