SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec, a inni producenci (ocena kosztów):

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 972
patriot: ta, obserwuje tez forum body , cybera i silowni.net ale i kazde inne na ktorych cos tam sie dzieje w koncu nie tylko sfd jest na swiecie, czasy swietnosci majuz za soba , powiem ze tamte forma sa wg mnie nawet lepsze bo mniej cenzury i za free !

odezwalem sie znowu bo chcialem sie dowiedzec po co robisz krecia robote bo tam pomagasz a tu podajesz co innego to napisz to ic redakci jak ci tak zalezy ze ludzie sa zle(?) informaowani na pewno przyniesie lepszy efekt niz piszac tu

wiem ze jestem niewygodny hehe ale co tam

"Am I evil? YES I AM..."

"Am I evil? YES I AM..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Evil, z tym że sfd ma czasy świtności za sobą to trochę przesadziłeś.
Jak logowałem się tu rok temu to normą było ok. 200 osób jednocześnie w szczycie. Teraz 200 to jest o 2 w nocy a w szczycie grubo ponad 600.
W Suplach, gdzie najczęściej siedzę, jest kilkanaście (kilkadziesiąt nowych tematów dziennie).


SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
evil
zadowolony jestes ?

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4978
No tak, ale cyber nas opuścił https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/2.gif[/img] , notabene główny sponsor, ciekawe kto przejął po nim pałeczkę pierwszeństwa, może Olimp ?!? ostatnio zaroiło się na sfd od jego zwolenników, w większości jakoś z nim powiązanych Nie chcę wskazywać paluchem, ale wiadomo o kogo chodzi , notabene główny sponsor, ciekawe kto przejął po nim pałeczkę pierwszeństwa, może Olimp ?!? ostatnio zaroiło się na sfd od jego zwolenników, w większości jakoś z nim powiązanych Nie chcę wskazywać paluchem, ale wiadomo o kogo chodzi , notabene główny sponsor, ciekawe kto przejął po nim pałeczkę pierwszeństwa, może Olimp ?!? ostatnio zaroiło się na sfd od jego zwolenników, w większości jakoś z nim powiązanych Nie chcę wskazywać paluchem, ale wiadomo o kogo chodzi [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

g**** chodzi po ludziach ;)

Gówno chodzi po ludziach ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
E tam daj spokój

Zmieniony przez - pag-man w dniu 2003-04-03 03:27:15

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... a wracaja do tematu .. to ja - po przeliczeniu na ilosci prezentowane przez patriotpol'a - kupuje 400 gr glutaminy ProLaba po ok 80 PLN .. i kto to przebije z rodzimych producentów

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 972
patriot: o widzisz od razu lepiej niech sie chlopaki tam wytlumacza i sprawa zalatwiona!

sonbaty:no dobra moze troche przesadzilem ale i tak uwazam ze bywalo lepiej, z tym ze od niedawna "czynnie" w nim uczestnicze

w sumie nie wiem czemu panuje miedzy sfd a innymi forami taka wrogosc? tylko ze ja zauwazylem ze to sfd glownie atakuje, raczej nie spotkalem sie z atakami na was... a nie - sory - na forum cybera pamietam byl atak na sfd no ale jeden nie znaczy wszyscy!

"Am I evil? YES I AM..."

"Am I evil? YES I AM..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 972
sonbaty : z tym 600 opsob online to chyba jakis kit? moze te wskazniki sa jakos zawyzone znowu az takiego ruchu nie ma . 200-600 srednio 400 online przez 24 godziny? to daje bardzo duza ogladalnosc!! niech to bedzie sprawdzane powiedzmy co 5 minut wiec 60/5 =12 wiec policmy:

24 h = 24*12= 288 * 400 = 115 200 odwiedzin dziennie ???

a na stronie kulturystyki .pl pisze wyraznie
(http://www.kulturystyka.pl/oferta.asp) 

"Podstawą naszego serwisu jest forum dyskusyjne, które dziennie odwiedza ponad cztery tysiące osób!"

no to przy czterech tysiacach osob chyba NIEMOZLIWE JEST nawet 200 ONLINE!!!!

znam serwis o ogladalnosci okolo 7-8 tysiecty dziennie i u nich jest okolo 30 osob online

albo ja czegos tu nie rozumie albo.....kto mi to wytlumaczy !?!?

"Am I evil? YES I AM..."

"Am I evil? YES I AM..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z tym to już do Admina. Ja mówię to na podstawie napisu na górze, gdzie stoi "forum w tej chwili odwiedza 635 użytkowników" (tak jest w chwili obecnej).
A na jakiej zasadzie to działa tego nie wiem

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
drodzy koledzy jak na dzien dzisiejszy to oznajmiam ze firma Ultimate Nutriton ma najlepszą glutamine na świecie !!!produkt o nazwie GLUTAPURE !!! W proszku i kapsułkach .
jest to specjalnie wyprodukowana i opatentowana glutamina tylko i wyłacznie dla Ultimate Nutrition !!!
zapraszam wszystkich na strone www.glutapure.com  tam poczytacie dlaczego glutamina ultimate wyprzedzila wszystkie pozostale glutaminy obecne na rynku polskim o 100 lat swietlnych !!!
poza tym glutapure jest oficjalnie sprowadzane z atestem i faktora przez firme sport-nutrition
bim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Therma czy Thermogenic Thyrolean

Następny temat

Ovopol jaki jest?

WHEY premium