SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trebolone Base

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
No właśnie chodzi mi o Trenbolone Base z IP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Łoooo kurva to było tak od razu
Wiesz co znajac życie to czy masz np. Acetate, Enanthate czy Base to jeden pies, spróbuj to bic codziennie ew. co drugi dzień. Cenowo, bez względu na niby zawarty estr i stężenie smiga to podobnie co Acetate, Enanthate czy coś jeszcze innego z Trenów.

Nie pamietam dokłądnie, ale ten Base to deklarowane 150mg ?? jeżeli tak to proponuje zacząć od 75mg w jednej iniekcji i nie łudzic się, że jak podzielisz na 3 czesci to będziesz miał 50mg czego kolwiek z substancji aktywnej.

Słyszałem, że Acetate z IP daje rade, ale ile w tym prawdy sam nie wiem, nigdy bym sie nie zdecydował na przetestowanie produktów IP.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
Właśnie tak kminiłem zeby to na 3 częsci rozbic co dalo by 50mg ale nie byłem do końca pewny jeszcze mam podobny dyletam z propem z IP tam tez deklarowane jest 150mg i i kminie ze moze zamiast 75mg walic 100mg jednak. Co do skutecznosci dzialania IP to jestem jak najbardziej na tak biłem deke i bylo naprawde elegancko koleszki moje tez testowali deke z IP i jak najbardziej pozytywnie Tak szczerze to boje sie troche bic np zamiast 50mg to 75mg bo jak okaze sie ze towar jest naprawde fest a to moja pierwsza stycznosc z trenem bedzie to nie wiem co bedzie ... Albo moze rozsądne bedzie zaczac od 50mg przez 1 tyg i obczaic efekty i ewentualnie zwiekszyc dawke jak by nie bylo wiekszych rezultatow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Z tym stuffem nigdy nie wiadomo, musisz do niego podchodzić badawczo

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
najbardziej nieodpowienia forma trenu jaką można bić na pierwszą styczność z trenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
warto wykorzystac sile trena na koncowke dlugiego cyklu


np
klasyk ;)

1-4 meta
1-12 deka
1-12 enan
13-26 bold
13-24 oma/susta
23-28 tren
25-30 prop
25-32 wino


boomboowoo

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-01-25 02:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zapotrzebowanie na makroskladniki/ckal powinno wzrosnac na takim cyklu a wlasciwie terapii gigantycznie mysle +2000ckal a przy dobrych dawkach nawet x 2

mozna robic miecho a nie nabijac sie woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
Nie no nie chce dlugiego cyklu robic chce sprawdzić jak moje ciało bedzie reagowało na krótki cykl jeżeli bedzie dobrze po tym cyklu to bede kontynuował 6 on 6 off tylko nastepny cykl zrobie prop-wino np myśle że wody bardzo nie naciągne odpowiednia suplementacja i powinno byc elegancko wkoncu to tren
-SHIELD- czego to nie jest odpowiednia forma na pierwszy tren ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
Tren apetytu chyba nie chamuje nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nie hamuje
to tak jakbys na 1 cykl agovirin zaklul od razu nie probujac wczesniej olejków

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2008-01-25 12:16:15

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie cykl susty

Następny temat

Winko EC vs Dynamic Development (tabsy 10mg)

WHEY premium