SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik a meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 735
Witam, wiem, takich tematów jest sporo w necie, ale nikt nie dał konkretnej odpowiedzi, każdy mówi co innego, może tutaj powiecie coś więcej. Mam zamiar zacząć brać metke balkan, aczkolwiek mam trądzik, normalne w tym wieku(18 lat) nie piszcie proszę, żebym nie brał się za metkę ale nie dam rady tyle jeść dlatego chcę się wspomóć metką. Z tym trądzikiem u mnie jest tak, że pojawia se fazami, 2 miesiące jest, miesiąc go nie ma. Nie jest on jakiś straszny, nie mam pizzy na twarzy, ale zawsze jest jakoś widoczne...czy jeśli zacznę teraz cykl 4 tygodniowy to pogorszy to stan mojej cery? Do tego wspomagałbym się czymś co niwelowało by trądzik. Jeśli jest tak, że trądzik po metce nie nasila sie tylko trudniej sie go pozbyć to jestem skłonny jednak rozpoczocząć cykl, a jeśli jednak nasilałby sie to odpuszczę na razie. Zapraszam do dyskusji.

Zmieniony przez - jounes w dniu 2014-03-09 19:03:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
1. Metanabol nie zastąpi jedzenia.
2. Może nasilić, ale nie musi.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6475
na cyklu może być ok a jak skończysz mogą sie pojawić zawirowania ostre w tej sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Przenoszę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1668
4 tyg. to za krótko na cykl na mecie!! co najmniej 6 tyg. jak będziesz leciał tak 20-30 mg. to nie powinieneś mieć problemu z trądzikiem. Nie znam nikogo kto by miał problem z trądzikiem po cyklu na mecie?? Ja również nie miałem. Jeśli masz taką cerę to moze dermatolog cos pomoże? Ale w tym wieku (18 lat) to każdy ma ten problem Dokup jakieś białko, wrzuć je do swojej diety i zaczynaj cykl! bierz osłonki a po cyklu się odblokuj i bedzie git!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex podczas cyklu na metce

Następny temat

redukcja metanbol

WHEY premium