SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Paul Briggs

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21847

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
wiadomo o ktorej gala bedzie? bo patrzylem w prog tvn i nie ma nic? czy nie na tvn? pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie ma walki w zadnej telewizji chyba bezplatnej, tylko na ***anym Polsacie Sport.*****nia na maxa. Ten kraj po******lony, za wszystko trzeba placic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
To sobie pooglądałem. ****a ,że na zwykłym Polsacie nie mogli walki zapodać, ja ******le.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Jednak plota zdementowana:

Adamek-Briggs w Polsacie

W związku z pojawiającymi się wśród kibiców wątpliwościami na temat dostępności transmisji z walki Tomasza Adamka z Paulem Briggsem informujemy, że pojedynek ten pokazany zostanie „na żywo” zarówno w Polsacie Sport jak i „zwykłym” Polsacie. Początek relacji w nocy z 7 na 8 października o godz. 2.45. Telewizja Polsat planuje przeprowadzić relację z własnego studia zlokalizowanego w Allstate Arena. W Polsacie Sport wieczór bokserski rozpocznie się już o godz. 0.30- szczegóły programu:
http://www.polsatsport.tv/program.php?k_data=1160172000&program_id=1


Ponadto widzowie Polsatu Sport w czwartek i piątek będą mogli obejrzeć relacje „na żywo” z przygotowań Tomka do walki (powtórki także w Polsat Sport Extra).
Dla lubiących się wyspać Polsat zaplanował powtórkę z gali w niedzielę (Polsat- 15.30, Polsat Sport- 11.30).
Link: http://www.polsatsport.tv/ 

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
dobrze ze walka Tomka bedzie w otwratej TV, ciekawi mnie czy bedzie duza ogladalnosc? pamietacie moze ile ludzie ogldalo popisy Andrew G. w TV?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
Mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie ok i do walki dojdzie. Co do rezultatu to szczerze watpie w KO adamka. W ich pierwszej walce adamek nie zrobil na mnie wrazenia i po jej obejrzeniu bylem zdziwiony ze w ogole ja wygral(pamietam ze wtedy w studiu tvn byl michalczewski i tez byl zaskonczony tym ze adamek wygral). Moze faktycznie adamek trafial czesciej ale jego ciosy byly slabe i nie robily na briggsie wiekszego wrazenia, za to twarz adamka po walce wygladala jakby go przebutowalo 10 gosci ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
po pierwsze do walki dojdzie na 100 %, po drugie - ja chyba inną walkę Adamka z Briggsem widzialem ;) z tego co wiem w boksie nie licza sie walory estatyczne, a w tamtej walce Adamek zadal wiecej ciosów, wiec chyba jasne, ze to on wygral?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
To nie jest boks amatorski ze kto trafi wiecej razy musi wygrac. Widzilaem wiele walk gdzie wygrywal ten kto zadal wiecej mocnych ciosow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Tomasz Adamek: "Briggs będzie zaskoczony!"






Mistrz świata federacji WBC kategorii półciężkiej, Tomasz Adamek (30-0, 21 KO), przygotowujący się do zaplanowanej na 7 października obrony tytułu z Australijczykiem Paulem Briggsem (25-2, 18 KO), spotkał się wczoraj z dziennikarzami podczas otwartego dla mediów pokazowego treningu. Poniżej prezentujemy wybrane wypowiedzi naszego czempiona, Buddy McGirta- szkoleniowca, z którym aktualnie pracuje Tomek i stałego trenera polskiego pięściarza, Andrzeja Gmitruka.

Tomasz Adamek
Nie będę walczył z Briggsem tak jak ostatnio, gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy. Miałem wtedy złamany nos i dławiłem się krwią przez całą walkę.
Obiecuję, że mój występ będzie jeszcze lepszy niż ten, gdy znokautowałem Ulricha w Dusseldorfie. Podobał mi się mój lewy prosty z tamtej walki. Briggs będzie miał do czynienia z tym prostym, a dodatkowo z podwójnymi i potrójnymi kombinacjami lewego prostego. Spodziewam się, że Briggs sobotę będzie kompletnie zaskoczony i zdezorientowany.

Buddy McGirt
Tomasz to bardzo dobry pięściarz, a ma potencjał, by być jeszcze lepszy.
Na początku obejrzałem trzy różne rundy z pierwszej walk z Briggsem- początkową, środkową i końcową, by sprawdzić, czy obraz walki się zmieniał. Nic się nie zmieniało. Widziałem słabości Briggsa, które nie zostały wykorzystane ze względu na złamany na treningu nos Tomka. Wyglądał tak, jakby chciał tylko przetrwać. Zrobił wystarczająco dużo, by zdobyć mistrzostwo w tym brutalnym pojedynku.
Ludzie mówią, że Tomasz ma świetny lewy prosty, i to jest prawda. Przerażające dla Briggsa powinno być to, że prawa ręka Tomka jest jeszcze lepsza niż jego lewy prosty.

Andrzej Gmitruk
Mam nadzieję, że Paul Briggs zaatakuje Tomka tak jak w pierwszej walce. Jeśli tak postąpi, to pojedynek będzie jeszcze krótszy niż ten z Ulrichem w październiku zeszłego roku.



bokser.org

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
2.6.12 -> pewnie, ze to nie boks amatorski, czyli nie liczą się zasady - że tak powiem - szermiercze, ale jednak jakoś trzeba liczyć te punkty, prawda? a ich Adamek mial wiecej. Obawiam sie jednak, ze tym razem potrzebne bedzie KO, bo sedziowie moga skrecic Tomka nawet jesli bedzie mial widoczna przewage. Wiadomo King moze wszystko... A o KO bedzie b. ciezko, bo Briggs to twardy gość - tyle mowilo sie o zlamnym nosie Adamka, a przeciez on bil sie z rozwalony lukiem brwiowym. Kazdy kto choc raz mial tak "dolegliwosc" wie jakie to przyjemne jak krew wplywa ci do oka :)
pzdr.

btw - wiecie jak bylo z ogladalnosc tych gal zza oceanu w Polsce?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masahiko Kimura-Biografia

Następny temat

Simonides nokautuje Taja!

WHEY premium