SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tolerancja na produkty spozywcze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Temat teoretycznie na dzial zdrowie by sie nadal, ale mysle, ze tutaj szybciej sie czegos dowiem.
Czy istnieja jakies badania, ktore wykaza jasno jakich produktow, skladnikow zwal jak zwal nie toleruje organizm? Chodzi mi o jakies jedno konkretne badanie pokazujace taki wykaz czy trzeba bladzic po omacku i szukac co nam szkodzi? Pytam bo od kilku lat mam calkowity brak tolerancji na laktoze, wystarczy ze dodam troche mleka do kawy i potrafie meczyc sie caly kolejny dzien. Metoda prob i bledow doszedlem tez do wnioskow, ze nie sluza mi platki owsiane i inne otreby, nasiona, musli itp. Zaburzaja prace jelit i czesto przelatuja niestrawione. Mimo wyeliminowania tych produktow co jakis czas zdarzy mi sie zaburzyc trawienie. Przy takich ilosciach jedzenia jakie spozywamy w tym sporcie wydaje mi sie bardzo istotne co jemy bo bardzo latwo narobic sobie problemow trawiennych. Jestem ostrozny tez z tluszczami przy wysokich weglach bo tez mialm juz takie niestrawnosci. Moze mam delikatny zoladek a moze jakies niezdiagnozowane problemy bo wydaje mi sie ze za czesto cos jest nie tak. Prosze o namiar na jakies badania lub naprawde kunatego dietetyka ktory ogarnie takie sprawy. Sorry za brak skladu ale pisze z pracy na tel he
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
banany tez moga byc silnym alergenem tak jak papryka I uwaga drozdze
wczoraj pierwszy raz j**lem dwa piwka rano nos zapchany gardlo boli jakbym wypil wiaderko a specjalnie sobie wzialem takie z kaloryfera
ja mam bynajmniej te trzy rzeczy tez stwierdzone jako allergen.h**nia nie wiadomo co jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Nietolerancje na laktoze mam na pewno to napisalem. Ale czy istnieja badania pokazujace wykaz produktoe niewskazanych dla osoby badanej? Poza laktoza


Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2016-03-15 20:10:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wpisz w google dwa słowa klucz i masz milion stron o tym, co można czego nie można itd...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Krzykacz nie rozumiemy sie, nie chodzi mi o to czego mam unikac majac nietolerancje na laktoze tylko jak zbadac czy sa inne produkty NIEZAWIERAJACe laktozy ktore mi nie sprzyjaja. Bo laktoze wyelimijowalem a mimo to roznie bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Badania IgG i IgE. O tym również sam możesz poczytać w necie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Dzieki staruszku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ehhhhh

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Sa testy, najpopularniejsze ImuPro, FoodProfil
food detectiv tez populrany bo tani, ale raczej srednio godny zaufania

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
najwiekszy problem mam z laktoza, nie przypominam sobie zebym jako dzieciak mial takie problemy a z biegiem czasu coraz mniejsza ilosc mleka juz mi szkodzila, kiedys dopiero po zjedzeniu calego talerza platkow z mlekiem przelewalo sie cos w zoladku, a na dzien dzisiejszy wystarczy odrobina mleka do kawy i tragedia, potrafie sie meczyc caly dzien.
czy jesli biore leki zawierajace laktoze np. heparegen na ta chwile, to takie ilosci (chyba sladowe?) tez moga teoretycznie zaburzyc trawienie?


Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2016-03-15 23:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Pewnie glutenu nie tolerujesz na to wygląda. Można zrobić próby z krwi na jakie produkty jesteś uczulony bądź nie tolerujesz.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop , boldek i NPP jakie dawkowanie

Następny temat

odblok po prohormonach

WHEY premium