SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To Ja : Kruszek

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niop po prostu kawał kruszynki z ciebie jest,nie masz przypadkiem nic wspólnego z nasza Polska siłaczka Wróbel,jesli nie to powinniescie sie raczej spotkac

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Kaleczniak kliknij mi w czytelnika a sie przekonasz jak pachnie sg

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
KAIN ty łowco sióstr

Kruszek w tej masce wyglądasz jak szturmowiec Imperium



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Hehehe skoro tak podobaja sie fotki to daje więcej ale ta dziewczyna to jest Anna, koleżanka z Warszawy u której spędzałem wakacje(na tym samym osiedlu na którym kręcono "Alternatywy 4" ) hehe ale siostre mam tylko chyba nie chcecie jej widzieć

"jak se podchmielisz tak się wyśpisz"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
no no no co my tu mamy

btw sypiacie ??

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."


Zmieniony przez - finderx w dniu 2002-10-16 13:36:21

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Nio tio sami się o to prosiliście, moja siostra to ta najbardziej wysmarowana kosmetykami czyli ta z lewej

"jak se podchmielisz tak się wyśpisz"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
no no no co tym razem my tu mamy

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Sypiam tylko z moją kotką...A tak na poważnie to nie jestem kobieciażem a pozatym Anna jest odemnie starsza o pięć lat Raz byłem w łożku z dziewczyną ale to tylko dlatego że nie było drugiego (oczywiście do niczego nie doszło więc nie liczcie na love-story ), musze przyznać że nie wiedziałem że to takie przyjemne

"jak se podchmielisz tak się wyśpisz"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ma twoja siorka jakies inne fotki? albo moze masz fotki te dziewczyny 2 od lewej??


Jak mówi stare polskie przysłowie :"Kobieta ma być ładna ,mądrych wystarczy mieć kolegów"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pupil

Następny temat

NOWE ZDJECIA NA WWW JUZ AKTUALNE ZAPRASZAM

WHEY premium