SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tight czy Stimulant X ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Miałem okazje spróbować próbke 4kapsy stimulanta x wczoraj dwie i dzisiaj dwie (obecnie jestem też na 3 kapsach thermal blast xtreme dziennie) tighta brałem z trzy lata temu a zamiast xpanda była grana porcja cubed również sana i powiem tight może śmiało konkurować z tym stimulantem moja opinia
Dziwi mnie twoja wypowiedź Arriva ale cóż
Zato thermal blast xtreme kozak:D jak therma z prolaba;)

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Ciebie dziwi moja a mnie Twoja.

Są gusta i guściki na mnie działa wypas Stimulant a na Ciebie Tight...

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Nie powiem stimulantem bym nie pogardził ale jestem bardziej za tightem.

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nadal obstaje ze stimulant to swietny dodatek
ale nie baza redukcji

nowy termal jest swietny
ale standartowo daje tylko przed treningiem
wyjatkowo gdy praca meczy zwiekszam

lepiej sie czuje osobiscie na termalu niz tighcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Czy jest duza roznica miedzy T.P.Evolution, a Thermal Blast Extreme. Jakie odczucia

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam pojecia
tych termali jest 5 wersji chyba
i gine w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Bull co to znaczy ze dajesz Thermala standartowo przed trenem. Mam rozumiec ze nie zalezy ci na super redukcji, tylko na pobudzeniu i kontrolowaniu fatu.
Ja jade teraz na T.P.E. i tez wale kapsa przed trenem, na razie starcza, pobudzenie jest i facik pomalu tez spala. Myslisz ze tak tez mozna skutecznie palic fat przy w miare ostrym treningu, czy lepiej dawac dwa kapsy w roznych porach.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Ja tam ogólnie te wszystkie spalacze biore po to aby jako tako mieć chęci na aeroby i inne ******ły związane ze spalaniem...najważniejsza dlamnie jest koncentracja i oczywiście chęci... Stimulant X zapewnieł mi to Wszystko i nawet pociłem się na nim dużo bardziej niż na innych spalaczach dajmy na to TS TSe MB-XTP lub nawet Tussi...Co do Thermala Pro Evolution to nie wiem bo lezy nietkniety narazie na biurku ale mysle iż ten Thermal Blast Extrtreme to porostu ma w jednej kapsie to co Thermal Pro Evolution w 2 nic nadzwyczaj dziwnego...

Ja ogólnie będe walił takie coś...Stimulant X + Thermal Pro Evolution jako ostre spalanie a później Clout + Hyperdrol na utwardzenie...nie wiem czy dobry wybór ale co mi szkodzi a zyskać moge to iż w nastepnych takich tematach moge podać właśne odczucia na temat tych środków i ich działania razem...

Stimulant X wedug mnie jest wypas i naprawde nie jadlem rownie dobrego spalacza bez efedrynowego niz ON...moge tez smialo powiedziec ze co do pobudzenia to jest LEPSZY od efedryny tyle ze zapilem to 30 min pozniej Xpandem energized co moglo to wszystko spotegowac coffa...

To tyle odemnie...

A co do źrenic to mam powiekszone do teraz pomimo tego iż Stimulanta jadlem wczoraj o 17 ale moze to przez to ze malo co mam do czynienia z tego typu "wspomagaczami"...dzis biore 3 i ide na balet potanczyc...mysle ze to lepsze rozwiazanie niz alko

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
z Thermal Blast Extreme jest jakas sciema,działać działa ale napewno nie ma składu takiego jak podany na opakowaniu,według etykiety suma składników aktywnych powinna wynosić ok 1700gr a po zwazeniu okazuje sie ze kapsułki mają po 1000mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Na IS tez padlo to pytanie. Cyber chyba sie nie obrazi jesli Go tu zacytuje.

Juz pytalem Johna - stad taka rewelacja o ktorej piszecie.

John jest szefem produkcji miedzy innymi tego produktu.

Odpowiedzial mi ze nie mieli wiekszych kapsulek zelatynowych wiec uzyli silniejszych ekstraktow ziolowych w mniejszej gramaturze co daje identyczny efekt do zamierzonego w pierowtnej formie formuly wyliczonej na ekstrakty mniej procentowe.

Czy tak jest ? Zakladam ze tak, produkt dziala rewelacyjnie a ta prtie testowalem osobiscie, po 1 kapsulce super, po 2 kapsulkach to prawie morderstwo (bynajmniej w moim przypadku tak silnie dzialal)

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj najlepszy cykl jak do tej pory...

Następny temat

Mam suple ! Nie wiem jak to brac pomozecie?

WHEY premium