SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermospeed,Efka,Yohimbina,Gugle:-))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6507

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391


Witam! co sadzicie o polaczeniu : THermo speed 4 kaps dziennie, Yohimbina HCL i fast400 15-20mg dziennie i Efka arsana 50mg dziennie a moze 100mg dziennie lepiej? Do tego GUglobolic. cykl na 4 tygodnie. dieta mega przycieta z wegli i tluszczu.
Jakby mogl mi tylko ktos napisac co z czym laczyc i o jakich godzinach. i czy dawki ok? Chetnie wynagfrodze sogiem

hehe na fotce widac ze wrog jest calkiem powazny!!! (fotka robiona na siedzaca wiec wyglada troche tragiczniej niz w realu to tak tylko od siebie hehe nie tlumaczac sie

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Dodam jeszcze Lkarnitynke,chrom i cos tam jeszcze... i standard-Omega3 i czosnek na ochrone ukladu krwionosnego itd...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
No nie jakas super rezimowa ale planuje mniej wiecej- 5 posilkow
sniadanie- z 60g owsianki na wodzie 2 jajka cale i 2 bialka 20g bialka serwatki
drugie sniadanie-jakiesj lajtowe kanapki plus 40bialka serwatki
"obiad"-z 200g cyca kury, malo ryzu jakies gora 80gram
drugi "obiad"- to samo co wyzej
podwieczorek- 2 puszki tunczyka na 2 lyzkach oliwy z oliwek...

Mniej wiecej taka prowizorka pozniej to doszlifuje cos pomysle. narazie mi chodzi o sama suplementacje. zapomnialem dodac ze do tego Glutamina 10gram dziennie i Bcaa 10gram dziennie.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak zwykle tabun odpowiedzi no poswiecie chwilke ziomkowi z sasiedniego dzialu

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
ja mam podobny brzuch, a do wakacji założyłem się, że będzie kaloryfer:) Jade na HMB mega caps i białku sp80 od poniedziałku dodam thermo speed extreme i przede wszystkim dieta i aeroby. Myslicie, że z takim brzuchem jak zdjęcie wyżej da się do wakacji zrobić kaloryfer?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie nawet sie nei ludz chyba ze juz kiedys dlugo posiadales abs to jest taka szansa ,inaczej to szkdoa czasu ,no chyba ze masz naprawde przemyslanaa diete ,trening silowy i hiit oraz areoby w innym przypadku ja tez moge sie z toba zalozyc ze ci sie nie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie czy sie da tylko napewno sie da musi!! no halo korwa pomocy potrzebuje a wy co

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jejku dieta srednio ww ,srednio tluszczowa wysoko bialkowa ,moze byc 40% kcal z bialka,30% kcal z tluszczu i ww ,do tego 3 treningi w tyg calego ciala, po 6 serii na grupe meisniowa po 8-12 potorzen ,krotkie przerwy duze ciezary(tyle iel dasz rade czysto technicznie),po silce 30 min areo w dni nei treningowe hiit od 5 interwalow wzwyz ,do tego wapn ,witaminy,omega-3 ,efedryna hcl 20mg i koffa 200mg co 4 h lub bezefkowe spalcze typy tight,ts e w duzych dawkach,zapominasz o goglach bo to malo daje i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Quazar- dzieki ale wciaz nie wiem co i o ktorej najlepiej lykac- i jak laczyc i ile wpiepszac yohimbiiny... bo w sumie tylko o to pytalem wiec jakbys dal rade to skrobnij mi taka jakby mala "rozpiske".

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
yohin jest ci tak potrzebna jak tylek na kaktusie jestes za gruby to po pierwsze ,po drugie prosta pilka lykasz suple od rana jak tylko wstaniesz na pusty zoaldek i co 4h powtarzasz az do 4h przed snem proste jak sznurek w kieszeni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

macdonalds??

Następny temat

z czym cp

WHEY premium