SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
Witam. Ćwiczę już miesiąc, trochę gorzej jest z aerobami (2 razy w tygodniu biegam), natomiast jest ciężka praca fizyczna + trening 3x w tygodniu. Trochę mi mięśnie urosły, ale ciągle mam tkankę tłuszczową (oblewa mi całe ciało [nie jestem gruby], mam też dietę). Chcę brać tse i moje pytanie jest takie: czy przy spalaniu tkanki tłuszczowej tym suplementem nie stracę mięśni? Brać do tego np HMB?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
antykatabolik wskazany ,ale zamiast hmb(ktorego dzialanie jest podwazane) kup bcaa, zadbaj o diete bogata w bialko to zminimalizujesz straty. pzdr

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
podczas redukcji zawsze cos poleci miesnia.
ale straty szybko sie odrobia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
A to bcaa jak działa, i na co dokładnie jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
Już przeczytałem, dzięki. Tylko teraz tak, jakiej firmy brać i przez ile czasu. jak dokładnie wakować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
dawkować*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
A, i jeżeli osobno biorę białko, to przyda mi się to bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bcaa zawsze sie przyda.
zerknij w moj profil i cos wybierz sobie.
dawkowanie standardowe 1g na 10kg masy ciala przed i po treningu, oraz przed aero, a po aero porcja bialka+wegle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 176
Jeżeli ważę 83kg to mam brać 8 tabletek przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tak i po treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multi-Pro Whey Isolate Blend czy vitafit

Następny temat

Dylemat

WHEY premium