SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Ja mam pytanie troche innej natury, kupilem w moim miescie 90 kapsulek za 45zl, po ile u was srednio takie cos chodzi ? ^^

Ja dawkuje 3 na dzien, bo tez mi sie wydaje ze 2 to malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 372
Hmm, ja ostatnio kupiłem 180 kaps za 65 złotych (promocja była) a normalnie.. 90 = 45pln
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Illayvser - jak miekki brzuch co to znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 372
faf, hmm.. ciężko mi to zdefiniować.. w sumie porąbana sprawa :D bo zacząłem brać TSE - i wszystko ok, ale po około 12 dniach jak się obudziłem i spojrzałem na siebie w lustro po prysznicu to zauważyłem, że mi się brzuch miękki zrobił jak cholera, nie tam jakiś bochen, ale taki spuchnięty? :/ i zastanawiam się czy to wina TSE czy po prostu uczulenia na coś dostałem

bo generalnie to po siłce, i robieniu a6w brzuch miałem twardy, nie tam jak skała czy 8 pak, ale był twardy i wyrobiony..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie potrafie sie ustosunkowac do miekkiego brzucha niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 372
hehe nvm, okazało się, że to jakieś uczulenie.. lekarz mi dał tabsy i zeszło po drugim dniu łykania :D (normalnie wór jak po piwsku miałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Powiem ze znalazlem 2 zastosowanie dla siebie dla tego preparatu, ulatwia mi nauke, w dzien nie potrafie sie uczyc, biore 1-2 tabsy poznwym wieczorem i zabieram sie do nauki. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Podepne sie pod temat a jak na jego tle wypada Thermo Stim??? Sa jakies odczówalne roznice?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Thermo stim moim zdaniem duzo lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Trzeba jakos znacznie przekraczac zalecana dawke czy po 2 kapsółkach juz jest ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po nitrobolonie II będzie na mnie działał monhydrat?

Następny temat

62,5g mass xxl / dzien - dawkowanie

WHEY premium