SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma PRo a tabletki antykoncepcyjne!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Przeprasiam baldzo, nie mialem na celu urazic

Pozdrawiam.
----------------------------
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie poczulam sie urazona tylko... jakos tak niepewnie. Bardzo zalezy mi na rzezbie, a TP to moja ostatnia nadzieja (nic na mnie nie dziala :/ ), jednoczesnie ciaza bylaby prawdziwa katastrofa.

Znalazlam wypowiedzi, o ktorych ktos wczesniej wspominal -
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=43395&forum_id=12&Topic_Title=&forum_title=Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Po co w ogole brac ta powalona therme , to gowno jest szkodliwe , nie badzcie desperatkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Hehe a moze lepiej poczekac na Green Tea Extract Olimpa i polaczyc to z jakims fatburnerkiem i jakims chitosankeim ??? I poprostu trzaszkac dobar diete i areobkow w trzy dupy ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Co do thermy to o jej szkodliwości jest na razie cicho. Osobiscie uwazam ze od jednego pojemniczka thermy nic nikomu sie nie stanie.
Pozdrawiam i dzieki. Macie wszyscy SOGI!!!!!!!
MISIOSZ nie porównój thermy do OLimpa bo to "dwa swiaty" a aeroby i tak trzeba robic.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
MISIOSZ nie porównój thermy do OLimpa bo to "dwa swiaty" a aeroby i tak trzeba robic. Hehe co do dzisalnia odchudzajcego to sie produkty Olimpa do termy nie rownaja i jakbys zrozumial moja wypowiedz to wcale ich nie poronuje tylko polecam w takiej sytuacji zastosowac alternetywe.

A tak apropo swiniak nie dlakazdego pare kilo mniej czy wiecej jest warte utraty zdrowia ktora (moze i w nieiwekim stopniu aczkowliek zawsze jakas) gwaratuje ci Therma Pro zreszta ktorej tez juz maja nie produkowac.

A co do jednego pojemniczka o od jedengo cyklu metki tez niezauwazysz pewie utraty na zdrowiu odrazu. (pewnie zaraz bedzie krtyka ze to kox a therema nie ale to i to jest w Polsce zabronione)



Zmieniony przez - misiosz w dniu 2003-01-23 09:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Misiosz
A tak wogóle to w Polsce prawie wszytsko jest zabronione....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misiosz, gdyby to bylo takie proste - aeroby i dietka - to na pewno mniej osob by siegalo po tak silny srodek jak TP. Dla mnie na przyklad utrata tych kilku kilo jest BARDZO wazna, a "normalne" sposoby pozbycia sie tluszczyku zwyczajnie nie dzialaja.
Wiadomo, ze TP nie jest obojetna dla zdrowia, ale w moim przypadku od niewiadomego na nim uszczerbku wazniejsze jest zadowolenie z wlasnego wygladu, samooakceptacja itp.
...i pewnie nie jestem w tym spojrzeniu na sprawe odosobniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A próbowałaś stymulatory tarczycowe - Guggullbollic Syntraxa, T2 Biotestu itp.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Symulatory tarczycowe... hmm. Moja siostra brała z winy nadczynnosci lub niedoczynności. Juz nei pamietam. Ale po tym raczej sięczyba tyje....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ovopol? Co na masę??

Następny temat

cos na polepszenie regeneracji i jakopsci miesnia

WHEY premium