SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Rapid Fat Loss

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41
to co ja mam w koncu robic? eh jak nie nadaje sie na rapida to mam sobie ustalic limit kcal na poziomie powiedzmy 800 z czego prawie wszystko bedzie z bilka jakis owoc warzywka i suplementacja omega 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Do stosowania PSMF potrzebne jest duże doświadczenie z dietami, najlepiej ketogennymi, silna wola i wiedza na tyle wystarczająca by ułożyć sobie w miarę prawidłowy plan na podstawie artykułu/książki wymagający ewentualnie jedynie drobnych korekt. Na razie moim zdaniem nie spełniasz dwóch pierwszych warunków, jeśli jeszcze powiesz, że jesteś zielona, ale chcesz stosować PSMF i prosisz o pomoc to nie spełnisz trzeciego warunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
ciekawy temat... eh sama sie zastanawilam nad ta dieta... ale stwierdzilam ze zawodow nie ma ( ) a na slub nie bede sie tak katowac i jade wg 10 zasad tyki waga nieststy stoi caly czas 48kg... i chyba nie ruszy sie z miejsca... powinnam sprecyzowac wszystko ale jakos nie potrafie sie zmobilizowac... eh za czesto chyba robie ostepstwa no i nieraz jak podliczam kcal wychodzi mi nawet 2300... wiec na jakims bilansie 0

Zmieniony przez - Niunia-sfd w dniu 2006-08-13 22:25:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka (95KG/185cm)

Następny temat

zaraz po treningu - jakie bialko

WHEY premium