SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The PoWeR PCT Program (mini Art.)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18486 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205720
HCG obniza wydzielanie wlasnego testa- Seewy z calym szacunkiem do Twojej osoby ale HCG to lek ktory zwieksza wydzielanie endogennego testosteronu.

Glownym zrodlem testosteronu w meskim organizmie jest jego produkcja przez jadra a dokladniej przez komorki Leydinga.
Krazace w krwioobiegu hormony LH oraz FHS daja sygnal komorkom Leydinga aby te produkowaly testosteron.
Wiec podajac HCG mamy wiecej w krwioobiegu LH tym samym zmuszamy jadra do produkcji testosteronu.
Pamietac nalezy takze ze HCG zwieksza nie tylko poziom testosteronu ale takze estrogenu i w tym wypadku mozna wspomoc sie tamoksyfenem aby zablokowac receptory i nie doprowadzic do sytauacji aby estrogen przejal w naszym organizmie inicjatywe bo to jak wiemy skonczyc sie moze ze staniemy sie ginomen'ami

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
zaraz
musze ksiazke znalezc
bo to moze ten blad ktorego dotad nie widzialem

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
Seewey mamy Cię
Aleks

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ksiazke pozyczylem
ale znalazlem na sfd

Minusem jest to że samo HCG także obniża poziom naturalnego testosteronu. Dzieje się tak ponieważ zastępuje ono LH. LH nie jest jednak pierwszym ogniwem w łańcuchu, ono samo powstaje w przysadce pod wpływem GnRH (Gonadotropin releasing hormone - hormon uwalniania gonadtropiny) który wydzielany jest w przysadce. A ponieważ środek naśladujący LH dostarczany jest z zewnątrz, w wyniku mechanizmu sprzężenia zwrotnego do przysadki wysyłany jest sygnał aby zaprzestała produkcji GnRH, w wyniku czego naturalne LH nie jest produkowane. Właśnie dlatego HCG używane jest zawsze z antagonistą receptorów estrogenowych, Clomid'em lub Nolvadex'em. Kiedy poziom androgenów w organiźmie spada, antagonisata zredukuje reakcje estrogenową co doprowadzi do niedoboru hormonów i da sygnał przysadce do produkcji GnRH. Kiedy tak się stanie, po terapii HCG, jądra wróciły już do naturalnych rozmiarów i zaraz potem produkcja naturalnego testosteronu powinna wrócić do normy. Bardzo ważne jest aby zawsze pamiętać że mimo że HCG jest niezbędne po długich cyklach , nie powinno być używane bez Clomid'u bądź Nolvadex'u. Co więcej terapia HCG powinna skończyć się na dwa tygodnie przed końcem terapi Clomid'em/Nolvadex'em. W przeciwnym przypadku dojdzie do zachamowania produkcji naturalnego testosteronu.

Warto także zapamiętać że zbyt długie używanie HCG bądź używanie go w zbyt dużych dawkach może zobojętnić jądra na działanie LH i zabawa zaczyna się od nowa. Ogólnie oznaczałoby to że wyrzuciłeś pieniądze w błoto. Skutki uboczne jakich możemy spodziewać się przyjmując HCG to trądzik, wypadanie włosów oraz problemy z prostatą. Jednak w większości przypadków środek ten przyjmowany jest przez 3 - 4 tygodni, więc ryzyko ich pojawienia się jest bardzo znikome. Podwyższeniu ulegnie także poziom estrogenu, ale ponieważ używany jednocześnie jest Clomid/Nolva nie powinno stanowić to problemu. HCG powoduje także wzrost ciśnienia


https://www.sfd.pl/HCG_art_-t174157.html 

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Aleks rozwiń jeśli możesz,problem równoczesnego zastosowania Clomidu i HCG.Dotychczas myślałem,że jest tak jak napisałeś ale postanowiłem przeprowadzić PowerPCT na zasadzie doświadczenia.Jedyna różnica to ta,że nie dzielę Nolvy,tylko łykam 20mg.Chcę sprawdzić jak zareaguje mój organizm.Co o tym sądzisz i jeśli masz jakieś wyniki badań na ten temat,to byłbym usatysfakcjonowany.Pzdr.
Seewy:Taką właśnie opinię usłyszałem dzisiaj od specjalisty.Stosowanie równoczesne Clom i HCG ma sens wtedy,kiedy ciągniemy Clom dwa tygodnie po zakończeniu HCG.Coś jak zasada stosowania testy z Deką w cyklu.Mam mętlik w głowie...

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-07-11 21:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18486 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205720
Tu jest pewna niescislosc gdyz owszem HCG zablokuje wydzielanie LHRH przez podwzgorze a tym samym endogenne LH ale skoro my mamy w krwioobiegu egzogenne LH to produkcja endogennego testosteronu nie zostaje wstrzymana.

...A ponieważ środek naśladujący LH dostarczany jest z zewnątrz, w wyniku mechanizmu sprzężenia zwrotnego do przysadki wysyłany jest sygnał aby zaprzestała produkcji GnRH, w wyniku czego naturalne LH nie jest produkowane. Właśnie dlatego HCG używane jest zawsze z antagonistą receptorów estrogenowych, Clomid'em lub Nolvadex'em. Kiedy poziom androgenów w organiźmie spada, antagonisata zredukuje reakcje estrogenową co doprowadzi do niedoboru hormonów i da sygnał przysadce do produkcji GnRH. Kiedy tak się stanie, po terapii HCG, jądra wróciły już do naturalnych rozmiarów i zaraz potem produkcja naturalnego testosteronu powinna wrócić do normy...

Poziom androgenow nie spadnie gdyz przyjmujac HCG bedziemy mieli caly czas wysoki poziom LH w surowicy a tym samym produkcja testosteronu bedzie szla pelna para.


BodyLine nie mam zadnych wynikow badan ale podpieram sie wlasnymi doswiadczeniami na swoim organizmie.
Clomid przyjmuje do 7 dni gdyz jak wiemy jego T 1/2 to ok 5-7 dni wiec aktywny jest w krwioobiewu przez min 10 dni.Tamoksyfen ciagne do 20 dni redukujac dawke.
HCG stosuje przez 2-3 tygodnie i po 2 dniach od ostatniej iniekcji rozpoczynam kuracje SEERM'ami.
Po kuracji HCG jadra sa juz normalnej wielkosci i tym samym produkuja testosteron ktorego maksymalne stezenie utrzymuje sie jeszcze ok 5 dni po ostatniej iniekcji gonadotropiny.Podajac nastepnie clomid przywracam dzialnie podwzgorza ktore wyzwala LHRH i dopiero wtedy przysadka zaczyna uwalniac LH ktorego poziom powoli maleje gdyz konczy sie dzialnie HCG.Czyli jak widzicie wszystko odbywa sie plynnie.

Pomyslcie jak dlugo nalezaloby ciagnac SERM'y wedlug powyzszej teorii...
Po 6 tygodniach na clomidzie zaburzenia widzenia bylyby nie do zniesienia nie wspomne juz o samopoczuciu


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2007-07-12 10:18:01

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Aleks:Thx.Clom idzie przez 30 dni,a to ok. 4tyg.,czyli w zasadzie czas jak przy standardowym PCT.Dam znać jak przetestuje całość,natomiast już w tej chwili widzę pewną różnicę,której nie dostrzegałem przy "zwykłym" odbloku.Oczywiście może to być osobnicza skłonność mojego organizmu.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja robie wlasnie pierwszy tydz odbloku dokladnie taki sam jaki rozpisal Aleks.

ostatnie 2 tyg cyklu uzycie HCG w dawce 2500ui e3d . Tutaj juz jajeczka wrocily do normy
3 dni po ost strzale propa wszedlem na clom i nolve + provi w dawce 50mg ed i jest jak narazie bardzo ok

samopoczucie super odziwo, libido na b. dobrym poziomie

BODY opisz swoje wnioski po odbloku wg "nowej wersji" .





pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3618 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
takie power pct to tylko po kilkunastomiesiecznych/rocznych cyklach
nie widze sensu walic takich ilosci sermow po standardowych 6-12tkach

a co do calosci, to zgadzam sie z Aleksem
najpierw HCG, pozniej sermy.

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-07-12 14:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
E_lite:Wreszcie uzyskałem odpowiedź jakiej nigdzie nie mogłem znaleźć.Skąd ta informacja?Coś więcej w temacie relacji HCG i SERM'ów w zależności od długości cyklu?Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Supka

Następny temat

bułgaria- krotko i na temat

forma lato