SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy sprawnosciowe Prewencja Lekki doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ta wy sie smiejecie a ostatnio na nasza silownie w piwnycy wpakowali sie psy i sie pytaja gdzie trzymamy sterydy i pytal o ome i mete wiec mu powiedzialem ze jedyne co jemy to anapolon zeby sie zastanawil co to jest a on odziwo wiedzial hehe poopowiadal o swoich cyklach i poszli a juz myslalem ze na serio sie do***ia

jest cos takiego jak lekki doping?

Zmieniony przez - StachuWLKP w dniu 2007-04-04 16:35:05

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
hahah do mnie przedwczoraj do siłowni zapisała sie jakaś ludzka ******ła... Mówił trenerowi, że po to sie zapisał żeby podciągnąć sie 10 razy, bo na testy do psiarni musi buhahah... bez kitu ja sie podciągałem 10 razy jak miałem 10 lat... normalnie z twarzy jak kobieta, lamus totalny, gino jak u nastolatki cyce o bez kitu...
zapisał sie też śledź z osiedla odemnie i jak mnie zobaczył to od tamtej pory go nie widzialem... normalnie myślałem że zejde ze śmiechu jak patrzylem na jego ćwiczenia... na inna silownie do mojego zioma tez chodzi śledziosław to nikt z nim nie gada ani ręki nie podaje.. bueheh
bez kitu na psa pojde tylko jak bede w ostrej desperacji, tu już wczescniej bym poszedl do legii cudzoziemskiej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699756
ZYP niezły z ciebie kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Praca jak praca i czasem sterydy za darmo
jak by nie bylo policji to polowe pseudo-kozakow tez by nie bylo bo by ich pozabijano i nie mieli by po kogo zadzownic


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-04-04 17:11:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
huy z taka praca, przez ktora 3/4 społeczeństwa cie nie lubi a 4/5 nie szanuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261


ZYP dlaczego o nich tak mowisz
Dostałeś mandat za picie wina przed blokiem albo bluzgi ?
No sa ludzmi ku.... to ze cie za Pasy, za przekroczenie predkosci zatrzymaja Bywa.... twoja wina oni sa od tego zeby nie przesadzac
Osobicie Nie lubie Prewencji ale tez nie wzsytkich sa Policjanci i Służbisci ....
Raz wyszedłem z moim psem na dwor bez smyczy i dostalem 200zl myslem ze zwaruje bylem 10metrow od swojej klatki i nic sie nie dalo zrobic a moj pies to mieszaniec ktory chcial sie jeszcze z nimi bawic i o takich ludziach Mysle źle i to bardzo chcetnie bym ich Polamał
ALe patrzac na to ze gdyby nie oni to na Ulicach i domach było by nieciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
NIE SPAMOWAC

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 807
Jak mam isc do woja i dostawac 100 iles złotych miesięcznie i biegac jak poje**any po poligonie z kałachem to wole isc do prewencji dostac co najmniej 450pln pochodzic 12miesięcy po łodzi i więcej sie tam nie pokazywac. O interesach w policji juz nie mówie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Czyli rozumiem ze chcesz uciec do policji zeby niepojsc na zasadnicza sluzbe ??

Let them hate... so long as they FEAR !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najpewniejsze na ta chwile ;-)

Następny temat

Wycinka - czyli T3 i Clenbuterol

WHEY premium