SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testovis - co o tym sadzicie?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
dopuszczalne sa takie odchyly chyba oraz wieksza ilosc objetosciowa nie oznacza wiekszej ilosci substancji aktywnej wiec prawdopodobnie zarowno 2ml jak i 2,2 i 1,8 beda mialy tyle samo miligramow substancji aktywnej

choc to nie zmienia faktu ze testovis to totalne dziadostwo

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
dlaczego testovis to dziadostwo ?
odchyly sa dopuszczalne, ale nie takie chyba

no dobra, czyli sadzisz, ze najpierw napuszczaja do ampy dana ilosc oleju, a pozniej wsypuja proch? tak wychodzi z Twojej wypowiedzi Gibon
bo ja mysle ze najpierw robia sok o danym stezeniu = mieszaja towar w ogromnej betoniarce, pozniej napuszczaja do amp. a jak juz napuszczaja do amp wymieszany towar, to gdy jest go wiecej - mamy wiecej substancji aktywnej w amp
to tak na moj prosty chlopski rozum
nie znam sie na produkcji towaru


Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-03-07 13:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
nie wiem co robia i jak ale to mniej istotne

a testovis dziala ale w srodku nie ma propionianiu testosteronu Ale dla osiedlowych koxow ktorzy chca popuchnac jAk swiniaki bedzie w som roz yo!

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
ciekaw jestem skad masz informacje o zawartosci, no mogl bys sie podzielic jak taki madry jestes
znaczy ja osiedlowy koks nie jestem, bo nawet nie ma osiedla dobrego w moim miejscu zamieszkania, ale ryja na retencji dawno nie mialem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Nie bede sie dzielil bo jestem pies ogrodnika i samolub

i nie mialem na mysli ciebie to juz predzej miala byc taka sugestia delikatna A kazdy ma napewno jakichs kolegow spuchlakow <yes> to mozesz ich spytac czy sa w potrzebie i ewentualnie im odsprzedac

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
a nie no wbije to chociazby dla testu
testolic byl za***isty
a mowili ludzie ze testovis jeszcze lepszy nie wiem, wbije to zobacze
ale temat jako ciekawostke napisalem, bo sie zdziwilem widzac w towarze aptecznym 0,2ml wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
testolica tez w zasadzie bardzo dobrze wspominam ale to jeszcze zalezy ktorego bo rozne "wersje" latają

a testovisa mozna niby dostac dobrego ale mysle ze ciezko bo z 80-90% tego co lata to faki...analogicznie prawie to samo z testoliciem z ta roznica ze tutaj bym powiedzial ze jest tak "pól na pol"

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
to jaki tam test jest zamiast propa?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty Przegibon *******i** za glupoty! Nikt jeszcze nie nazekal na testovisa. A ty uwazasz ze to gowno. Poczytaj chlopie . Greg tez opisywal ze jest spox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Greg wlasnie pisal o dwoch kolorach soku - bialym i bardziej zoltym

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mazatek Research Labs

Następny temat

Czy można jeszcze kupić winstrol z Zambonu i czy to jest orginał

WHEY premium