SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testoviron Bayer-Schering

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wazysz 115, lapa 51 i nie potrafisz odblokowania ulozyc?
wierzyc mi sie raczej nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze nigdy nie robil bo caly czas on i nie potrzebowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no to w takim ukladzie musialoby byc zupelnie inne niz po tym enanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Czy wy robicie konkus na zabawniejszy tekst ???? Ludzie prosze o odpowiedź a nie o zabawę słowami czy domysły.

Rób swoje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zrob taki jak w poprzednim cyklu, dawki te same tylko wez sobie odlicz poltrwanie enana i ciach, hcg wedlug potrzeb, okres poltrwania hcg na pewno znasz, sadze ze 1 max 2 szt 5000 jednostek ci starczy w dawkach podzielonych po 2500
mozesz zrobic front load-a z clomu w pierwszych trzech dniach a potem standard




a tak powaznie stary ty sobie z nas chyba jaja robisz albo profilem albo pytaniem wiec... chlop z twoim doswiadczeniem to tu powiniem szkolic malolatow a nie zadawac pytan, na ktore 55 kilowe sucharki znaja odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Czy zadawanie pytania świadczy o braku niewiedzy? Nie sądzę. Pomyśl... gdyby jakikolwiek nauczyciel o nic sie nie pytał tylko wykładał to był by to cholernie nudny facet.
A ja na forum chcę rozmawiać, pytać i poznawać wasze opinie a nie pouczać.

Rób swoje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2500
A ja na forum chcę rozmawiać, pytać i poznawać wasze opinie a nie pouczać.
to słabo Ci to idzie chyba
od końca marca:
L. wysłanych artykułów 57
L. przecz. artykułów 195

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Naprawdę myślałem że tutaj inaczej wygląda sprawa. Jak ktoś ma sprawę to pyta się i ktoś mu odpowiada i tyle.

A tutaj jakieś ocenianie, bawienie sie słowem, rozpatrywanie kto ile wysyła ile przeczytał... nawet jak było by w moich wskaźnikach artykułów jeden albo dwa a moja ankieta słaba jak stare gacie to i tak pamiętajcie o jednym: każdy z WAS był kiedyś sucharem i albo będzie się naśmiewał albo włączy się kreatywnie w dyskusję.

Kozakujcie tam gdzie was widać a nie róbcie z siebie twardzieli przed monitorami.

Rób swoje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
panowie czy 50 zeta za amp tego teścia to normalna cena?Słyszalem,że drogi ale nie myślałem,że aż tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
To jak panowie?kupywał ktoś ten towar?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Opine na temat tego malaya i metki.

Następny temat

G-SCI G-TROPIN 10iu

WHEY premium