SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testostro Grow HP na z odblokiem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
ok, dzieki za pomoc. Dorzuce po PCT.

A co dopremium to tak, stwierdzam to po wynikach bialek Sports one, wkoncu i jedna firma i druga to syf produkowany przez FA. Do tego jeszcze widzialem jakies testy thyrotherma, gdzie zamiast jakichs skladnikow dowalili poprostu duza dawke kofeiny ;]]] syf i nic wiecej.

Zmieniony przez - Baderas w dniu 2007-10-21 21:34:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
FA sprzedaje rowniez pvl .i co to tez taki syf jak premium?
zjadlem kilka opakowan thytotherma i dla mnie jest nr1 wsrod termogenikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W fa dal mnie tylko sports one lipa.

PVL kozacki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
ale widzisz roznice miedzy produktami ktoych sa dystrybutorem na polske a porduktami ktore robia sami i sa to niby tez amerykanskie firmy ktorych sa dystrybutorem ?!?!

Ja wcale nie mowie ze pvl, universal, controlled labs, muscle tech i pare jeszcze firm to sa walki. Te firmy zna kazdy, a o sports one czy premium nikt nie slyszal w stanach.

wpisz sobie chociazby w google (tylko musi byc zaznaczone przeszukiwanie calej sieci a nie tylko polskich stron) SPORTS ONE czy PREMIUM NUTRITION. Zobacz czy znajdzie jakies zagraniczne strony :]]] same polskie znajduje.
Pozniej wpisz sobie muscletech czy obojetnie jaka znana firme znajdzie Ci rozne strony i polskie i zagraniczne. Widzisz roznice ??? To sa WAŁKI z FA sypane gowno gdzies w polsce.

Sam swego czasu jadlem gainery i bialka ze sports one. Strasznie sie pienily, problemy zoladkowe czesto byly. Bialka bardzo smaczne, prawie jak gainery smakowaly... dlaczego ? To chyba kazdy juz wie po ostatnich testach.

A co do Thyrotherma to owszem dziala, taka dawka koefiny musi dzialac ;]]]] z tego co wyczytalem nie ma niektorych skladnikow ktore sa wypisane na etykiecie produktu a to juz o czyms swiadczy, niezaleznie od tego czy to dziala czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
baderas w polsce nie potrafili by zrobic smaku jakie pije bialka z pvl.
Jest nie do podrobienia wedlug mnie nawet dla Pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
powermans - wez przeczytaj uwaznie co ja napisalem a pozniej pisz. Bo nie wpsomanielm nic na temat tego ze PVL jest walowany. rzuciles okiem na posta, wypatrzyles jakies nazwy i se poskladales jakies bzdury.


!!! mala poprawka :DDDD znajduje strony zagr jak sie wpisze sports one, ale nie zwiazene z tymi suplami... bo zaraz by sie znalazl ktos kto naweet nie sprawdzi co to za strona i bedzie sie wyklocal ze nie mam racji bo sa zagr strony ;]]]]]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
na temat bio - iso i 100 whey moze i sie zgadzam , chociaz wyniki testow robione przez zleceniodawce i ta firme nie musza byc wiarygodne.

sparawdz jak mocno sie pieni z woda olimp lub biogenix , tak wogole czy cos sie pieni czy nie , nie jest zadnym wyznacznikiem .

testow na temat thyrothermu nigdzie nie znalazlem i takich nie widzialem

stosowalem z premium ; tab , GL-6 , BCAA ESTER stack , no - cre x3, i zawsze dzialanie tych supli ocenialem pozytywnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
probowalem roznych supli, zawsze ropbie z mlekiem i pienila sie tylko ostrowia i sports one.

A jak zauwazyles dzialanie bcaa czy glutaminy ? przybylo Ci 5 kg mieska ?;]]

Testy thyro gdzies widzialem pare miesiecy temu, ale niepowiem gdzie bo niepamietam niestety.

Juz sam fakt ze suple sa rzekomo z USA (a nie SĄ) powinien dac Ci wiele do myslenia. Bo jesli by wszystko bylo ok to czemu nie puszczali by tego jako polskie suple ? Nawet maja jakies kretynskie certyfikaty ze sa dystrybutorem SO na polske ;]]] JEDEN WIELKI WAŁEK I NIC WIECEJ !!! Jak komus pasuje to niech to zre, mi to nie przeszkadza, ale jest tyle dobrych firm ze nie widze sensu tracic kasy na niepewne srodki;]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez stosuje izolat z Pvl.

Jest idealny.
Pije z woda, smak idealny, pienic sie troche moze jak w szejkerze mieszasz. Blenderem sie nie pieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
1. nigdy nie bylo zadnych testow na thyrotherm. (gowno widziales)
2. nie wiem czy wiesz do czego sluzy bcaa i g .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy. nie wiem co robić??

Następny temat

stanabol 50

WHEY premium