SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterone Enenthate firmy Genesis

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Witam.
Chciałbym aby bardziej doświadczeni ode mnie wypowiedzieli się na temat enanu tej firmy i rzucili okiem na ten flakonik. Czy warto w ogóle to zaczynać ??

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Foty enana nie wrzuce bo już przeszedłem na cypio, ale enan/cypio z gena leci jako baza już od kilku miesięcy i na mnie działa dobrze.
Na focie cypio + meta i wino z gena. Wszystko działało ok poza tym, że meta może nie pierwsza klasa ale coś tam poklepała, za 2 tygodnie wchodzę na metę z alphy to zobaczę różnicę.



Redzej bolda biłem tylko raz na 2 cyklu razem z enanem leciało po 500/week i byłem zadowolony (bold z atomic labs potem biosira)


edit. przeczytałem regulamin i widzę, że nie powinno się ładować więcej niż 3 środków na focie dlatego sorry za to, mam nadzieję, że nie zostanie usunięta bo nie chce mi się robić nowej a incydent więcej się nie powtórzy ;)

Zmieniony przez - 3ch0 w dniu 2013-09-15 18:02:23

Zmieniony przez - 3ch0 w dniu 2013-09-15 18:03:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
druga fota


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Trzecia fotka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Następna




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
z genesis roznie bywa zalezy od rejonu krazy pare wersji jak masz pewnego dila to pewnie bedzie dzialac moj polecil mi kiedys genesis propa i enana i sie nie zawiodlem

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5004
ostatnio leciałem propa z tego i nawet ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
masz tą "uboższą" wersję. W realu kilk osób biło, fajerwerków się nie spodziewaj, jednak działać będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938
bralem ta wersje, byla tania i dzialala ok, podobnie jak inne undery nie miala tam tyle tescia ile podali na etykiecie ale 150mg tam pewnie bylo a jak na ta cene to nie jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1154
mam tego samego, widziałem innych jak na tym rosli, jest OK, ja za miesiac bede lecial cyklem a ty jaka masz rozpiske? :) odezwij sie ,moze zdasz relacje na cyklu aj a tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Cykl zaczynam dopiero w połowie listopada, ze względu na to iż czekają mnie niedługo badania okresowe w pracy. Planuje bić 250mg co 4 dni jakieś 10 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
a co badania maja do tego ? mialem badania na spawacza gdzie jest ich sporo i dokladne i za kazdym razem bylem na bombie

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strongtropin / Soma Strong / nowy wygląd 2013

Następny temat

International Pharmauceuticals Testosteron 450mg

WHEY premium