SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test składkowy-czas na białka vol.2 zapisy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
ode mnie dzis pojdzie przelew z konta pl bo czekalem na przelew z konta walutowego to mbank wiec jutro powinno byc

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29591 Napisanych postów 62967 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902699
ja proponuje poczekac do jutra do 24 i zamykac liste kto nie wplacil odpada. nie ma co czekac w nieskonczonosc.
a nastepnym razem zrobic liste np 35 osob dac 48h na wplate kto nie wpalci odpada i wszystko w temacie.nie ma co sie meczyc z dzieciarnia i marnowac czas konkretnych ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
popieram

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tyle że ja się późno dopisałem a przelew leci z zagranicy panie "konkretny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
panowie nie ma co się spierac,kolejnym razem zrobimy czas na wpłaty do któregoś i po sprawie.Wpłaty zza granicy idą czasem dłużej i w weekendy też róznie u nas bywa z księgowaniem.Postaram się jutro wrzucić listę propozycji do klepnięcia,jak coś bedzie nie pasowac bedziemy wymieniać/zamieniać produkty/smaki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29591 Napisanych postów 62967 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902699
nie pisalem o Tobie warez bo sytuacje znam.zreszta widze ze jestes wlasnie z tych kokretnych bo nie pierwszy raz bierzesz udzial w akcji.jestes aktywny piszesz co i jak.

chodzi o osoby co sie zglosza a jak przychdozi do placenia to ani be ani me przez 2 tyg i zero kontaktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3158
Z tym czasem na wpłatę to dobry pomysł . Jak komuś zależy to zrobi przelew odrazu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
moj przelew powinien byc dzis

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ale to schodzi, najgorsze ze dobrowolni ochotnicy a tak zwlekają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
To może w międzyczasie zajmiemy się wybieraniem białek i smaków co? No chyba że ten etap też przegapiłem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po bombie

Następny temat

iniekcja - mały problem

WHEY premium