SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test dibencozide magnum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2908
no i jak tam. cykl już się chyba skonczył. Czekamy na wyniki

life's a bitch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 241 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
I jak idzie

http://www.sfd.pl/temat198140/  .Jeżeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu-->>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
nie widzicie ze sie przejadł na smierc . Dm zwiekszyło jego apetyt na magnes i nadajdł sie troche zelastwa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
Bralem to przez 3 miesiace.Zero efektu.Nie warto tego lykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21740
Ja to brałem kiedyś 2 razy.
Za pierwszym razem 100 kaps i naprawdę chciało mi się jeść- jak sie w nocy za potrzebą budziłem to zasnąć z głodu nie mogłem (a na kolacje naprawdę dużo jadłem) Zmian wagi nie pamiętam.
Za drugim razem kupiłem 200kaps bo miałem multum stuffu do zżarcia i klops- totalne zero efektu- z łaknieniem tak samo jak przed.
Ale jak pisałem kiedyś nie przekreślam DM za śmieszne pieniądze można miec coś co a nóż nam pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
A wiec tak:)za ta cene to lepiej kupic sobie witaminki.Bralem to przyznam ze za pierwszym razem poczulem zwiekrzony apetyt:)i moze troszke wzrost wytrzymalosci i sily ale mozliwe ze byl to efekt zmiany treningu i diety:)no ale za drógim razem to szkoda pisać, efekt taki ze głodny bylem ale tylko w nocy.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 245
Brałem, efekty były zadawalające (nie mylić z powalającymi) . Za taką cenę można sobie dodać ten środek jako uzupełnienie diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
sęk w tym, ze sa tansze produkty niz dibenzodibidibidi magnum - mam na mysli np. citropepsin
"środek o silnym działaniu anabolicznym. Zastępuje sterydy anaboliczne w fazie budowania masy oraz rozwijania siły mięśniowej"

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-03-28 13:25:24

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sęk w tym ze citropepsinu trzeba się sporo nałykac, a jak ktoś ma niedobór witaminy b12 to bedzie po dm żarł jak dziki.
Na mnie nie działało neistety, mzoę kiedys jeszcze spróbuję.I ruszy apetyt którego nie mam.
Ludzie, jeśli srodek u kogos zwiekszy apetyt-to warto!!
Robeinie masy to zwykłe pasienie się i tyle.I przy okazji trening.Jak swinie na wybiegu.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
nie mam problemow z brakiem laknienia, wiec pewnie dlatego nie rozumiem problemu

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna i antybiotyki ???

Następny temat

Cell Pump

WHEY premium