SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test C Tren E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
testosteron 2 do 4 tygodni ciągnij , dluzej o trenu bo kortyzol na da tobie n

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Weź Ty przestań ćpać albo zacznij pisać składniowo bo trzeba tłumacza. To już dugiiego jest łatwiej odczytać ostatnio.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mnie najbardziej mecza poty na trenie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pierwszej chwili odczytałem posty Ale w sumie posty i poty mogą być męczące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Poty mam takie ze co 2 dni musze poszewke od poduszki zmieniac

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Aleks bede musial w takim razie kilka nowych kompletow poscieli kupic , co by zona mogla szybko zmieniac haha , wnc- to nie bedzie koniec cyklu , poprostu zmienie estry i przejde na redu , dlatego na rowni sie obydwa koncza .

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94747 Napisanych postów 364730 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669938
potliwość to czasem porażka , wchodzę do sklep staje w kolejce każdy suchy a ja w minute jak bym spod prysznica wyszedł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
W UK juz chlodno , moze nie bede sie pocil jak wieprz , najwyzej powiem ze sie denerwuje

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94747 Napisanych postów 364730 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669938
no oby nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
rkarpinski
Weź Ty przestań ćpać albo zacznij pisać składniowo bo trzeba tłumacza. To już dugiiego jest łatwiej odczytać ostatnio.


Sorki pisałem z laptopa w pracy i mi bateria padła, takie sytuacje się zdarzają zwłaszcza w pracy jak musisz patrzeć co robisz, a nie na posty na forum, , a ty już musisz robić, aferę na całe forum, tak jak byś na serio nie miał, problemów życiowych panie poprawny polonisto.

Ty na serio nie masz problemów, jesteś strasznie zgryżliwym człowiekiem ostatnio.
Raz dajesz mi ostrzeżenia za nic, nie odppisujesz na pv nie tylko mi straszna megalomania tylko dlatego że ma niższy bf , trochę większą łapę.

Wracając do tematu, ja nigdy nie kończę jednocześnie trenu i testosteronu , ostatnio po trenie często daje propa lub omka apteka i propa. Czasami masteron +testosteron, moim , zdaniem takie szybkie zejście z androgenów kończą się żle dla psychiki, szczególnie podczas odbloku.



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-10-07 21:24:22

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-10-07 21:27:11

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron enanthate + PH

Następny temat

Prop - REDUKCJA.

WHEY premium