SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7 dniowa przerwa w braniu test prop, tren i drostanolonu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, takie pytnako, może ktoś doświadczał: otóż jadę na ponad tygodniowe wakacje i wyszło, że moge sobie zapodac w dzień wyjazdu i zaraz po przyjeździe, ale będzie 7 dni przerwy. Jak wiadomo propa, tren acetate i drostanolon max co 3 dni, tak jak teraz biorę. Biorę taki zestaw już około 9 tyg i skutki są super, także nie chciałbym jeszcze kończyć, ale też nie chcę odczuwać jakichś bardzo negatywnych skutków jak będę na wakacjach i przerwa pomiędzy strzałami będzie za długa. Mam jeszcze czas na odblok, także opcje są: odblokować się i tyle, jeszcze będę jadł clomid 'tam', lub pociągnąć i jak wrócę to jeszcze z 5 tyg. Dodam, że na cyklu jestem około roku. Teraz jest zejście, dlatego krótkie środki .

Więc tak jak powyżej czy miał ktoś jakieś doswiadczenia z tym? przerwa 7 dni w braniu propa i reszty i znowu powrót na to na kilka tyg i dopiuero odblok. Chodzi o samopoczucie, jakieś negatywne skutki mogę odczuć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Afrodyta,Merkury,blueBay ... wszystko bez problemu, mam takie apteki w ktorych juz mnie znaja i sobie moge zamowic np 100 paczek omki , 100 clena i 100 tamox, anastrazol itd i jeszcze mam tam dobre ceny heh...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To weź sobie towar na wakacje. Najprostsze wyjście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Najlepiej zrob sobie blenda w jeden flakon jak masz, zeby nie przewozic kilku butli. Wes pompki i igly i to wszystko. Za 1 flakon nikt cie nie posadzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
dokladnie jw, zrob sobie na 1-2 strzaly i wez z sobą, jesli na 1 to przybij w polowie wyjazdu i jak wrocisz znow przybijesz i bedzie ok... ja zawsze biore z sobą jak jade na wakacje , chyba ze jade do bulgarii to wtedy dziala w stronę odwrotną hehe a gdzie jedziesz?

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Do sosnowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
o kur... w takim razie moze byc problem:D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
lapczywy
dokladnie jw, zrob sobie na 1-2 strzaly i wez z sobą, jesli na 1 to przybij w polowie wyjazdu i jak wrocisz znow przybijesz i bedzie ok... ja zawsze biore z sobą jak jade na wakacje , chyba ze jade do bulgarii to wtedy dziala w stronę odwrotną hehe a gdzie jedziesz?


No z Bułgaria to jest gitara
Łapczywy a Ty tam w profilu nie masz wlansie fotek z Bułgarii bo cos mi to znajomie wyglada?

Jak do Sosnowca problem przewieźć towar? W PKS -ach teraz trzepia i sa bramki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
jade na wyspy kanrayjskie, no tez tak wlasnie myslalem, czy by nie wziasc ze soba i sobie tam walnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
..tez myslalem, zeby po prostu wrzucic to od razu do strzykawki, do bagazu tego ktory idzie do kukow bagazowych i moze bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Jak bierzesz bagaz rejestrowany to nie powinno byc zadnego problemu.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozjeb**** hormony a skłonność do tycia

Następny temat

Calvin scott

WHEY premium