SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Betabolic - By Skeba

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
to, że jest zadowolony to ok, ale to jest test i moim skromnym zdaniem, niezbyt dobrze przygotowany. Mam nadzieje, że autor wyciągnie wnioski z tego i następnym razem będzie tylko lepiej.

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam wrzucać fota posiłków, które jem ? Nie wierzycie na słowo?, czy mam robić szopkę na siłowni i przy ludziach robić filmiki, by mówili, ze pieprzony narcyz odwiedził siłownię. Wrzucam swoje wrażenia odnośnie suplementu i treningu i moim zdaniem to jest najważniejsze.

Doceniam kontruktywną krytykę, ale pisałem w poście Beta Bolicu, że będę prowadził relacje z treningów i to robię. Jeśli są błędy albo chcielibyście coś wiedzieć to proszę pisać, ale mało kto zagląda do tego tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
Spoko ja wierzę, zresztą to Ty robisz test i nas mógłbyś oszukać, ale samego siebie nie oszukasz i tak. Po prostu temat lepiej, by się prezentował z dodatkami typu zdjęcia, okazjonalnie filmiki, ale najważniejsze, żebyś rósł ;)
Podejrzewam, że to głównie z powodu braku tych "dodatków" mało osób zagląda do tego topicu.
pozdro!

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pod koniec testu, mam nadzieję, że zobaczycie, że wykorzystałem moc tego suplementu i efekty będą zadowalające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'Mam wrzucać fota posiłków, które jem ? Nie wierzycie na słowo?, czy mam robić szopkę na siłowni i przy ludziach robić filmiki, by mówili, ze pieprzony narcyz odwiedził siłownię. Wrzucam swoje wrażenia odnośnie suplementu i treningu i moim zdaniem to jest najważniejsze.'
A co jest dziwnego w wrzucaniu zdjęć posiłków?
W każdym dobrym teście one są.
A to patrzysz na innych na siłowni i liczysz się głęboko z ich zdaniem czy Twoim zadaniem jest zrobienie jak najlepiej treningu w skupieniu i nie patrzeniu/myśleniu co tam ktoś o Tobie myśli?
Niech sobie mówią co chcą, chyba znasz swoją wartość.

Teraz przecież każdy telefon ma aparat...

Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-03-01 21:04:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to patrzysz na innych na siłowni i liczysz się głęboko z ich zdaniem czy Twoim zadaniem jest zrobienie jak najlepiej treningu w skupieniu i nie patrzeniu/myśleniu co tam ktoś o Tobie myśli?
Niech sobie mówią co chcą, chyba znasz swoją wartość.

W zrobieniu jak najlepiej treningu nie potrzebne mi są zdjęcia kurczaka, chyba, że to fetysz i lubicie oglądać jedzenie. Dobra, ja już kończę dyskusję, postaram się wrzucać szersze relacje z treningów.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2011-03-01 22:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
bedziej lepiej ... mam nadzieje po prostu ze bedziesz zadowolony z tego jak wykorzystasz suplement .. i bedzie zauwazalny progres.. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'W zrobieniu jak najlepiej treningu nie potrzebne mi są zdjęcia kurczaka, chyba, że to fetysz i lubicie oglądać jedzenie.'
Nie, patrzenie na jedzenie nie jest moim fetyszem oraz innych osób pewnie również .
Ale to jest test i mają (a raczej powinny, jeżeli na poważnie traktuje się swój test, oraz obdarza się należytym szacunkiem 'suplementodawce' oraz odwiedzających) znaleźć się w nim zdjęcia oraz filmy.
Ale to Twój personalny wybór jaki masz do ww stosunek .

Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-03-03 16:05:19

Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-03-03 16:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś się czuję tragedia, dopadło mnie choróbsko. Mini gorączka, częste wizyty w toalecie. Dziś mało co zjadłem, mam nadzieję, ze do jutra przejdzie i wrzucę wam zaległy trening w środę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
hilde masz troche racje ale zawsze trzeba pamietac o tym jak kto sie zadeklarowal i zeby z tego byly wyciagane wnioski ja nie wiem co kolega pisal w swoim zgloszeniu do testu wiec sie nie wypowiadam..... wiem ze fajnie sie takie rzeczy oglada itd ale sam wiem po sobie ze nie zawsze mam na to mozliwosc i czas (czasami nawet biore aparta na trening i nie ma nikogo wiec nic nie zrobie ) bo jak bede ustawial samowyzwalaczi bawil sie tak to trening zrobie na odpier.... a o to mi napewno nie chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta Bolic Video

Następny temat

Od czego na początku zacząc ?

forma lato