SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test : powakacyjny powrot do wymiarow by przywor

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
hmm HST robiłem..w sumie dobrze na tym siła poszła.Coś ta twoja klatka nie chce rosnąć widzę.. masz jakiś priorytet na HST?

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
koko : ogolnie to nic nie chce rosnac. wrocilem do poprzedniej formy i juz nic dalej. widocznie organizm potrzebuje chwili odpoczynku. w HST plan by wygladal tak :

- brzuszki
- przysiad
- wyciskanie sztangi na plaskiej
- sciaganie wyciagu zza glowe szeroko
- wyciskanie sztangi sprzed glowy
- sztrugsy

do tego w 10 i 5, uginanie ramion ze sztanga prosta i prostowanie ramion na wyciagu.


ale nie wiem, zastanawiam sie., wiesz ogolnie to tylko czytalem o tym, a nie wiem jak w praktyce.. moze mogl bys mi cos poradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
hmm generalnie trudno coś tu radzić bo to dość prosty trening jak dla mnie.Z początku lajtowy, ale tym dalej tym coraz ciężej.. generalnie ćwiczenia gdzie bierzesz najwięcej dawaj na początek bo potem lipa.. siły brak

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Witam w PODSUMOWANIU!


Na poczatku chce powiedziec, ze juz nie trenowalem od prawie tygodnia. Cm3 sie skonczylo w piatek rano. Odpuscilem sobie przez ten czas dietke, ale nie w 100% !! Mysle, ze jutro juz zacznie wszystko wracac do normy, poza tym, nowa dieta musi byc zrobiona (+3kg).


Najpierw wymiary, doslownie z teraz :

bylo: jest:
waga : 86kg // 89,5kg

bic : 40 // 41,5cm

przedramie : 31 // 32cm

udo : 60 // 61,5cm

lydka : 40,5 // 41,5cm

opona : 92 // 93,5cm

klatka : 113 // 115cm

wymiary dociskane a nie naciagane

ROZNICA W PRZED I PO:

waga: +3,5kg

bic: +1,5cm

przedramie: +1cm

udo: +1,5cm

lydka: +1cm

opona: +1,5cm - godzina 17.

klatka: +2cm



TERAZ PRZYBLIZONY PODSKOK SILY W OSTATNICH SERIACH :

wioslowanie sztangielka: [26kg] 36kg

uginanie ramion ze sztanga lamana: [37kg] 45kg

wyciskanie sztanki na skosnej, 45s: [90kg] 90kg

wyciskanie sztangielek na plaskiej: [26kg] 30kg

czacholamacz: [37kg] 40kg

wycisk sztangi zza glowy: [48kg] 70kg


jak widac skoczylo troszke

chcial bym tu dodac, ze jest to moja zyciowa forma. moze wymiary sprzed wakacji byly wieksze, ale sila byla mniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
SUPLEMENTY :

nitrobolon, trec : ogolnie to dopiero cos poczulem pod koniec testu. przy wadze niecale 90kg, lykajac 10tabsow 30min przed treningiem : bylo malo aspektow, jakie producent zapowiada na opakowaniu. przy cenie chyba 140zl za 300kapcow, moja ocena 5/10.

cm3 360kap, trec : wydaje mi sie, ze wlasnie po tym skoczyla mi tak sila. preparat tani i skuteczny. moja ocena 10/10.

mutan mass, pvl : smak banan-truskawa. po wypiciu pierwszego szejka, myslalem, ze bede musial zmuszac sie do picia tego, lecz o dziwo im dluzej go pilem, tym zaczynal mi bardziej smakowac. rozpuszczalnosc w przecietnym szekerze - do dupy, ale za to w elektrycznym mikserku - rewelacj!(chociaz i tak caly sie nie rozpuszczal!), a o lyzeczce to mozemy zapomniec. moja rada : im gesciejsze, tym lepsze . dobra cena, sporo produktu, moja ocena 10/10.

whey maxx 2.2kg, pvl : smak krakersow. po pierwszej porcji myslalem, ze bedzie w poruwnianiu z mutantem wchodzil gladziutko, NIESTETY mylilem sie! im dluzej pijesz, tym bardziej sie zmuszasz. do tego, taki bajer : w szejku plywaja ciemne kuleczki przypominajace chyba czekolade - jak dla mnie, beznadziejny pomysl. dobra rozpuszczalnosc, nawet lyzeczka. niestety slaby smak. wiec ocena 7/10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
CO DALEJ?

organizm jest oslabiony, dlatego przerwa 2tygodnie i zaczynam HST. jeszcze tego nie robilem, ale juz wiem, ze bedzie fajnie.

pozostalo mi ulozenie nowej dietki, sprawdzenie 15/10 i 5..



dziekuje wszystkim ktorzy pomagali mi, wypowiadali sie, kometowali, czytali i ogladali. pozdrawiam i do znow!


rosnijcie byczki i te starsze byki!



edit : prosze moderatorow, o dodanie w temacie testu, iz podsumowanie znajduje sie na 14stronie

Zmieniony przez - przywor w dniu 2008-10-27 18:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
wymiary ladnie do gory ( poza bebechem) :D sila tez konkret , po fotach moge powiedziec tylko tyle ze czas zrzucic zbedny balast ;)

sog za prace - wszedl

Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2008-10-27 19:01:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszło dobrze, na Twoim miejscu zabrałbym się teraz za jakieś cięcie

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białka aptonia ???

Następny temat

suple - jak to rozdzielić

WHEY premium