SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test,Redukcja-Scorch,Cytolean,Shredded,Clean

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
powodzenia w tescie ;p
ale ja bym masował ;d ;d bo zredukujesz sie i nic z ciebie nie zostanie....

Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2009-05-07 22:07:07

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
w tym sek ze sie masowalem do 93~~ ^^ teraz trzeba to wywalic facik a potem na dobra maske beztluszczowa;p zebym widzial efekty hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
chodziło mi o:

3x trening siłowy+aero po
2x bijj

i 2 dni off całkiem, bo imho beda potrzebne (chyba, że kondycyjnie bardzo dobrze sie czujesz, w praktyce najlepiej zobaczyc czy bedziesz czuł sie przemeczony czy wrecz przeciwnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
zobaczymy tak jak jest bo zapomnialem ze nie mam obciazen tyle zeby silowy robic :d a karnetu nie ma co kupowac teraz bo bym go nie wykorzystal ajc nie zostanie jak jest :Pnajbardziej mi teraz tak pasuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
szczerze? masakra jest ogolnie xD albo mi sie zdaje albo coraz lepiej mi uzylenie widac :d na prawym bicepsie zaczynaja wyskakiwac zylki:p na lewym zbytnio nie widac bo rozstepy o.o dalej - na lydkach na barkach zaczynaja powoli mi wyskakiwac zylki (hura) haha bk;d dzis trening potraktowalem lajtowo jestem caly obolaly a aerobow nie robilem (jeszcze bool na lydkach mniejszy ale jeszcze spory)

brzuch czulem dzis masakrycznie przy 2 seri na waiderze coraz lepiej: p jeszcze jest latwo ale poczekajmy na 3x16 hehe :)

samopoczucie z rana - ogolnie zaspany zmeczony wzialem scorcha zjadlem plateczki jak jechalismy do roboty przykimuwalem sobie ale zdaje mi sie ze scorch mnie rozbudzal samopoczucie wrocilo mi do normy.. po okolo godzinie wszystko juz bylo super:) wiec scorch jednak dobra zecz tez kofeina w nim;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żyłki imo. za dużo spalaczy jak na jedną redukcje i jeszcze razem. Ja wziąłem venom + scorch i żałuje, że osobno nie zrobiłem bo w sumie efekt by był pewnie taki sam. Ale jak tam sobie chcesz życze powodzenia. Tylko potem się nie zapuść i nie walnij 400g węgli dziennie żeby się zalać na nowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
wlasnie nie razem:P scorcha samego tylko biore clena to tylko dopelnieni takie do obiadkow 1 kapsuleczke 2x dziennie a tak to zma wapn i omege po scorchu cyto lece:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Przepis na sałatkę o którą prosiłeś masz u mnie w teście.
Pozdr.

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-05-09 12:45:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
hehe spoko dzieki ale skorzystam jednak pozniej

scorch - juz chyba od wczoraj jakby wszystko juz bylo najbardziej spokojnie zobaczymy jak pojdzie mi dzisiejszy hiit a wieczorkiem waider jesli nie bede juz czuc go za bardzo zwiekszam od jutra max pon daweczke;p a

co do zma napewno w niego bede inwestowac ale w te tansze rozwiazanie z filomagiem;p
samopoczucie , sen, regeneracja dziala na to wszystko jest booski ;))


dzisiejszy hiit 45/15 zwiekszylem sobie zobaczymy jak mi pojdzie zrobie tyle interwalow póty juz nie bedzie sil:)

dzisiaj dorszyk przed i po treningu skroplony cytrynka z pietrucha marcheweczka i ryz z odrobinka salateczki na parze; p pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do tego?

Następny temat

cm3+mass xxl+dieta?

WHEY premium