SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Termos obiadowy albo coś w tym stylu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Kwestia przyzwyczajenia. Mając możliwość podgrzania nawet niekoniecznie mi się chce. Zimne mi smakują.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
Dostałem w prezencie coś takiego co nazywa się: NOVEEN Lunch Box LB410 PODGRZEWACZ ELEKTR 12V/220.
Ogólnie zadowolony jestem pół godziny przed posiłkiem podłączam sobie w pracy do prądu i mam ciepłe.
Najlepiej podgrzewa jak posiłek ma w sobie coś płynnego czyt. np. ryż/makaron z sosem i mięsem itp.
Sos odgrywa tu kluczową rolę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Skoro tego typu urządzenie Ci odpowiada to śmiało. Kwestia potrzeby
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wiadomo, sos przewodzic będzie ciepło, z podgrzewaczem ok, tylko czy w szkole mu pozwolą podłączyć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
PoczątkującyPakerPro

Żeby nie zakładać nowego tematu. Może ktoś polecić jakąś dobrą patelnię do smażenia bez tłuszczu?

ja kupuję w marketach na promce, lub w ikei i jestem zadowolony z nich, kupisz taką za 15zł posłuży Ci pół roku i najwyżej kupisz nową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
DJ_DoDo
PoczątkującyPakerPro

Żeby nie zakładać nowego tematu. Może ktoś polecić jakąś dobrą patelnię do smażenia bez tłuszczu?

ja kupuję w marketach na promce, lub w ikei i jestem zadowolony z nich, kupisz taką za 15zł posłuży Ci pół roku i najwyżej kupisz nową


Mam tak samo, jedynie do stejków z grubszym dnem, bez sensu przepłacać, jak się zniszczy kupujesz drugą i tyle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1083
I nie przywiera do tych patelni mięso? :D Jak szukałem na necie jakiejś fajnej patelni, znalazłem kwadratową grillową, ale z tego co piszecie już sam nie wiem czy warto się bawić w takie patelnie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
Kilka tygodni temu w biedrze kupiłem do naleśników na przecenie za 9.99 i jest fajna, można przerzucac naleśniki "bezdotykowo"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja korzystam od lat i wszystko jest ok, choć czasami warto użyć tłuszczu w sprayu tą w biedronce też kupiłem i zadowolony z niej jestem, jaja smażę na niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1083
Ok wszystko już wiem. Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok redukcji i brak pomyśłu na dalszy spadek

Następny temat

3 posiłki dziennie

WHEY premium