SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teakwon-do vs Kickboxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45466

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli sie nadstawiasz przeciwnikowi
a gdzie garda ?
gdzie uniki ?


najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dextt- o co ci chodzi i jak to sie ma do tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
dextt
Zapisz sie na sztuki walki.

Wasz
czytelnik forum ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
czytalem wasze wczesniejsze wypowiedz i tak sie to ma do tematu ze nie wazne czy dostane pierwszy buta czy szczala ale juz po mnie a nie wiem gdzie jest wiecej unikow i lepiej zaslaniajaca mnie garda

"co mnie nie zabije to mnie utwardzi"

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5460
Kask : może sie czepiam , ale Saleta cwiczył taekwondo ,a nie karate i to tylko w piwnicy od kumpla . Jego pierwszy klub , to klub kicka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Bolero czepiasz sie !!!
Cwiczyl najpierw karate kyokushin ale tylko pol roku. Pozniej wzial sie za ostro za kicka. Pytalem go na priva. Zobacz na jego stronie. Tam cos chyba pisze o tym.
dextt sparingi wyrabiaja ducha walki. Jezeli boisz sie wymiany ciosow masz jeszcze BJJ, zapasy czy Judo. Najlepsza garda jest w boksie.

Wasz
czytelnik forum ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz moje zdanie. Jak chcesz być twardy na ulicy to się na żadne balety w stylu taekwondo czy capo nie zapisuj. A przed nożem to się może obronić komandos z jednostek specjalnych z dobrym wyszkoleniem. Moja rada to bjj i kick, a na thai to możesz się zapisać tylko tam się nie pier.... i złamanie kości w tym stylu to normalka. Niestety większość ludzi w stylach walki widzi ich spektakularność, a nie skuteczność, ale to ich ból.

"Powinna istnieć szkoła goryczy. Ludziom potrzeba ciężkich chwil i ucisku, aby nabrali tężyzny psychicznej"

Frank Herbert "Diuna"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
duncan w Polsce nie ma az takich twardych szkol thaia. Wiekszosc jest prowadzona przez kickerow full-kontaktowcow. Lepszy wybor to kick z low kickiem.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam do Was bardzo ważne pytanie. Otóż chcę zapisać się na jakąś sztukę walki (coraz bardziej się boję po ulicach chodzić), tylko nie wiem na co?! Doradźcie mi, bo nie wiem co jest naprawdę skuteczne. Myślałem o wielu szkołach (jujitsu, aikido, teakwon-do, kickboxing, kungfu, krafmaga nawet capoeira) ale nie wiem co wybrać! Pomocy!!!

XXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam jeszcze, że mieszkam w Warszawie, dlatego znalezienie jakiejś dobrej szkoły nie byłoby chyba trudne...?

XXX
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kyokushinkai - nieefektywne ?

Następny temat

J.S. GROM

WHEY premium