SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tarnow

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26665

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 171
Siemano Tarnowianie ^^ ja jestem z Woli Dębińskiej mieszkam kolo dyskoteki (Exclusive Dębno) hee :) Bywam czesto do tarnowa :P

PS. Bardzo Się Cieszę, Że Dołączyłem Do Waszego Forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4893
witam ja również Tarnów pozdro dla was:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 755





Zmieniony przez - Billy_tar w dniu 2009-05-08 15:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 214
Dlaczego tylko dziewczęta i chłopcy?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 755
zapraszamy wszystkich zainteresowanych treningi pon, sro, piat godz. 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 755
Otwarcie szkolno - osiedlowego Centrum Sportowego w Gimnazjum nr 4.

Mowa o obiekcie w siedzibie Gimnazjum Nr 4 im. Jerzego Brauna wykonanym ze środków Gminy Miasta Tarnowa. W ramach projektu zagospodarowano piwnice szkoły o powierzchni około dwustu metrów kwadratowych. Zbudowano tam siłownię z klimatyzacją, zaplecze sanitarne (toalety, natryski), szatnie, recepcję i pomieszczenie na saunę. Prace trwały ponad pół roku.

Siłownia zawiera m.in. zestawy do ćwiczeń aerobowych: bieżnie, rowerki, wiosłówki, orbitreki oraz atlasy do ćwiczeń, hantle i sztangi. Ponadto w dalszym etapie funkcjonowania obiekt będzie wyposażony w saunę.

Przedsięwzięcie wymagało modernizacji i przebudowy wszystkich pomieszczeń wewnętrznych i dostosowania ich do potrzeb Centrum. Również niektóre obiekty zewnętrzne zmieniły wygląd.

Szkoła po oddaniu Centrum będzie dysponowała szeroką bazą sportową - halą sportową, salami gimnastycznymi, siłownią, salą fitness, sauną, boiskami sportowymi zewnętrznymi, salą konferencyjną, miejscami do parkowania oraz stanowiskami dla rowerów. A to wszystko w centrum największego osiedla, które zamieszkuje około czterdziestu tysięcy mieszkańców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
siemka wszystkim ja mieszkam na lwsk (lwowska) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
hejka a ile się za kickboxing płaci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 755
pierwszy miesiąc 100zł kolejne po 60zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
siema bylem na tej silce w 4 gim w dniu otwarcia. silka spoko, wy***ali na nia troche hajsu.. no ale jak ja bylem to obciazenia bardzo malutko, sztangi zwykle a nie olimpijki, maszyn w qrve a np nie ma bramy. Silka spoko pod fitnesik.

NO PAIN NO GAIN

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SW dla dziewczyny w krakowie

Następny temat

as

WHEY premium