SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tarczyca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 260
Witam, czy ktos może przyjmował euthyrox? Czy pomimo trzymania diety mozna dzieki niemu przytyć/ schudnąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
ciężkie treningi, zła dieta (wiadomo jakie teraz jest żarcie), stres, w moim przypadku praca w ciepłocie (czytałem ze wypłukuje jod i mam poprostu wieksze zapotrzebowanie) - maja wpływ na tarczyce bardzo duzy. wszystko co powinno posiadac jod np rybki czy reklamowane sole jej nie ma tyle ile powinno miec. czytałem artykuł na internecie jak nie tylko z jodu sa wypłukane artykuły zywnosciowe jak i sama zywnosc typu ryby, warzywa, owoce. warto wiec siegniac po dobry suplement z jodem oraz dobre witaminy. poczytaj rowniez jak brokuły i kapusty maja wpływ na niedoczynnosc tarczycy jesli nie czytałes. rozpisałbym sie dzis ale nie mam siły:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
W moim przypadku sie tyje i to pomimo trzymania diety, a wszystko idzie w tkanke tluszczowa :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 135 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 912
Podlacze się do pytania...biore eutyrox50
Moja waga trzyma się na stalym poziomie...trenuję intensywnie sporty walki siłownia 6x w tyg. pracuje na zmiany po 12h po nocach także...niestety co jakiś czas ulegam kontuzji co hamuje mnie w rozwoju
Dietę stosuje weg-bialkowa plus suple używek żadnych nie stosuje
Jak uniknąć kontuzji?czy choroba Hashimoto jest tego powodem?co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wszystko zależy od tego jakie ma się schorzenie, dawki l-tyroksyny oraz innych ważnych czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
Jul1299
Witam, czy ktos może przyjmował euthyrox? Czy pomimo trzymania diety mozna dzieki niemu przytyć/ schudnąć?



można ale to sie są cukierki. stosuje sie euthyrox w dopingu ale to mało znane. ja brałem na niedoczynnosc i zle sie czułem po tym leku, zwroty głowy, cisnienie zwiększone... pozniej przeskoczyłem na kelp (jod) i odstawiłem tabletki i TSH w normie. doping euthyroxem i t3 odradzam, sa skuteczne i bezpieczniejsze środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 135 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 912
Nie napisałem jasno mogliście zle zrozumieć..biore letrox nie żeby się dopingować tylko ja choruje na Hashimoto mam tsh podwyższone ponad normę ...czy niedoczynność tarczycy przeszkadza w uprawianiu sportu?nie dawno wykryto u mnie ta dolegliwos i łatwo lapie kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
to masz hashimoto czy niedoczynność :D ? bo to 2 różne schorzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 260
NAVR
Jul1299
Witam, czy ktos może przyjmował euthyrox? Czy pomimo trzymania diety mozna dzieki niemu przytyć/ schudnąć?



można ale to sie są cukierki. stosuje sie euthyrox w dopingu ale to mało znane. ja brałem na niedoczynnosc i zle sie czułem po tym leku, zwroty głowy, cisnienie zwiększone... pozniej przeskoczyłem na kelp (jod) i odstawiłem tabletki i TSH w normie. doping euthyroxem i t3 odradzam, sa skuteczne i bezpieczniejsze środki


Nie robie tego dla dopingu,tylko mam lekko chorą tarczyce i endykrolog przepisała mi te leki ,po dogłębnej konsultacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Trzymaj się tego co zalecił lek med.

To jakie będą niepożądane objawy to przekonasz się na sobie, nie widzę sensu rozpytywać po necie co komu się stało. Zajrzyj to ulotki i po chwili będzie jasne co może się zdarzyć. A jak trzymasz dietę to tylko dobrze dla Twojego organizmu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
xmeno85

Jak uniknąć kontuzji?czy choroba Hashimoto jest tego powodem?co robic


niestety może wpływać głownie przy problem ze ścięgnami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
jak duża masz tą niedoczynnosc tarczycy i ile robiles badan w odstwienie czasu? mi pomógł sam jod, po eurhyroxie czułem sie raczej zle... Tsh mi skakało jeszcze bardziej ponad norme, raz chyba miałem okej ale dziennie łykac tabletki rano na czczo... za szybka diagnoza i zle dobierane dawki, potem sie okazało ze pewnie miałem niedobory jodu i za duzo stresu. usg tarczycy w pełni w porzo, t3 i t4 w normie a tsh podwyzszone troche. nie polecam przy takim czyms od razu wchodzic na tabletki hormonalne. moge pokazac wyniki badan jak mi pomogł sam jod i jak szkodziły tabletki z hormonem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz na jądrze

Następny temat

Mężczyzna z wysokim poziomem LH oraz niskim lub przeciętnym testosteronem.

WHEY premium