SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamox od lekarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2667
Dzięki za odpowiedz.
Zobacze jak bedzie dalej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2667
Dzięki Malcerz za odpowiedź. Jak badałem kiedys wczesniej (tak 2 i pół miesiaca temu) to miałem już dobry estro w połowie widełek .
Teraz w połowie stycznia jak bede robil badania kontrolne zanim pojdę do lekarza to zrobie tez estro na wszelki wypadek
Teraz biore tamox juz 17 dni - jest zdecydowanie lepiej nie ma co mówic, jedynie jeszcze erekcje do poprawy , zobaczymy jak bedzie dalej .

Czy na wizycie w połowie stycznia poprosić go o proviron ?, Bo jak bede schodzil z tamoxa to zeby ewentualnie troche dorzucic provironu jak tu niektórzy na forum piszą ? moze warto zagadac, chociaż nie wie czy zapisze.


Zmieniony przez - ssa19 w dniu 2016-12-18 18:40:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Lekarz ktory Cie prowadzi bedzie wiedzial co ma zrobic, poki co widac ze jestes zadowolony z krokow jakie podjal. Wiec moze pozostaw mu wolna reke w dalszej "naprawie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Zapytaj lekarza o proviron. Zagadać zawsze warto. Jak uzna że się przyda to przypisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2667
cześć Wszystkim w Nowym Roku,

Powracam z tym tematem , bowiem jest tak:

Biorę tamox juz 37 dni (20 mg) - tak jak wcześniej pisałem niby jest lepiej - poranne erekcje, lepsze libido itp.
ale tak normalnie to erekcja taka sobie i bez viagry nie da rady
Mam też wrażenie że jaja produkują mniej nasienia i przy tamoxie to sie nie poprawia
i jak podczytuję forum to się zastanawiam czy ten tamox ma sens i czy może nie powinienem wcześniej kilka strzałów hcg wbić???? Lekarz jak juz pisałem niby ogarnia ale wiadomo jacy oni zaznajomieni z tematem.

Czy może być tak, że kiepska erekcja jest efektem słabszej funkcji jajek i bez hcg nic tu nie da rady?





Zmieniony przez - ssa19 w dniu 2017-01-06 20:01:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Wg mnie HCG nic nie da, bo zahamuje naturalną produkcje LH.
Badania - test i estro. Możesz też sprawdzić ruchliwość plemników.
Tamox blokuje receptory estrogenowe, przez co organizm uważa że nie ma estrogenu - estrogen pochodzi z testosteronu, jest jego brak (ukrycie) jest sygnałem do wzmożonej stymulacji jąder LH.
Ale niski estro powoduje właśnie spadek syntezy tlenku azotu który pośredniczy w zwodach.
Jak długo masz brać tamox? Dostałes proviron?


Zmieniony przez - MalcerzV3 w dniu 2017-01-07 15:27:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2667
Tamox mam docelowo brać dwa miesiące czyli do końca stycznia , ale teraz we wtorek ide na badania kontrolne (lh fsh tst estro SHBG i kortyzol) a w piątek 13-ego jestem umówiony na wizytę do lekarza.
Zapytam o proviron a nawet zasugeruję żebym nie miał cyrku przy odstawianiu tamoxa. A i tak będę redukował na 10 mg i jak coś to pociągnę 10 mg przez tydzień
Jak tylko będą wyniki wkleję. Sam jestem ciekaw jak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2667
Jestem po badaniach - wyniki są następujące (tamox biorę 41 dni):

1. LH - 6,86 (1.14-8.75 U/l)
2. FSH - 7.49 (0,95 - 11,95 (U/l)
3. Testosteron - 32,81 (8.33 - 30.19 nmol/l)
4. Estradiol 17 beta - 114 (40,37 - 161,48 pmol/l)
5. SHBG - 42 (13 -71 nmol/l)

generalnie wszystko się poprawiło, nawet erekcje są już ok , mam dwa pytania do Was -
1. Czy tak prawdopodobnie zostanie po odstawieniu tamoxa żę wszysto bedzie OK?
2. Czy dobry poziom estradiolu oznacza,ze spokojnie mogę tamoxa odstawiac bez sensacji ze pójdzie o w góre ,?



Zmieniony przez - ssa19 w dniu 2017-01-10 16:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Po odstawieniu na pewno test, lh, fsh i estro spadną. Na razie wysoki poziom masz dzięki tamoxowi.
Możesz spokojnie odstawić, ale dla pewności jakiś ~tydzień po zbadał bym estro, a po ~miesiącu/dwóch jeszcze testa czy nie spadnie za bardzo (ale kieruj się samopoczuciem).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2667
Dzięki Malcerz,

Dziś byłemu u doktorka . Powiedział, że wyniki ok i przysadka w pełni odblokowana (chociaz jak stwierdził nie na każdego tamox działa) i powiedział że mogę to przez ROK !! brać.
Ja mu powiedziałem że nie mam mowy nie bede łykał rok czasu tamoxifenu i chciałbym odstawić. Uznał że dobrze byłoby chociaż trzy miesiące pobrać - bo trzy m-ce to jakis cykl spermatogetezy.

Provironu nie zapisął bo podobno jak bym brał to lh i fsh spadnie

Poza tym mowił że pod ostawieniu tamoxa może byc gorzej a co więcej można wrócic do stanu sprzed (bo z reguły u innych tak było)
No i gadał cos że jak to nie pomoże to można nad nebido się zastanowic potem......
W sumie nie wiem co robić - przerywać tamoxa i teraz zejść przez tydzień na 10 mg i na spokojnie odstawić?? czy ciągnąc 3 miesiace no nie wiem po prostu . jak to ma mi doraźnie pomagać to po co brać i truć się tym?

Doradźcie coś proszę.


Zmieniony przez - ssa19 w dniu 2017-01-13 15:27:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl masowy zima pomoc w ulozeniu

Następny temat

Wysoki estradiol na cyklu

WHEY premium